יש לכם שאלה?
052-9597881

בין אם תמיד רציתם לנסות את זה עם בני הזוג, ובין אם אתם מבולבלים קצת לגבי זה, יחסי מין אנאליים הם אחד מהנושאים המיניים הלא מובנים וטאבו שלא לצורך.

אם אתם מחפשים לתבל דברים בחדר השינה, או פשוט רוצים לנסות משהו חדש, הכנסת משחק אנאלי לחיי המין שלכם יכולה להיות גילוי עבורכם.

רק זכרו, חשוב תמיד לדון עם בני הזוג בדברים מראש. בדרך זו תוכלו להבטיח ששניכם באותו הדף ותדעו למה לצפות זה מזה.

הנה 5 דברים שאתם צריכים לדעת על יחסי מין אנאליים לפני שאתם עושים זאת:

1. התחילו לאט

מספר אחד בכללי המין האנאלי שלנו: התחילו לאט. בין אם זו הפעם הראשונה שלכם ובין אם אתם מקצוענים מנוסים, הכנה למין אנאלי היא המפתח.

כדי לעזור לכם להתחיל, ודאו שאתם רגועים לחלוטין. ברגע שנרגעתם, השותף שלכם יתחיל עם אצבע או צעצוע מין דק כדי לעזור לכם להכיר את התחושה.

מכיוון שהתעלה האנאלית שלכם הדוקה מאוד, יש להרגיע את שריר פי הטבעת כדי לאפשר למשהו לעבור דרכו. ביצוע המעשה ללא שימוש בחומר סיכה יכול להיות חוויה כואבת, אם לא נעשה כהלכה.

2. אתם צריכים הרבה חומר סיכה

שלא כמו הנרתיק, פי הטבעת אינו יכול לשמן את עצמו באופן טבעי ולכן הוא זקוק לשפע של חומר סיכה כדי להקל על המין האנאלי ולעזור לשמור על אינטימיות מהנה עם בני הזוג שלכם. עם זאת, יובש באמצע הדרך יכול לגרום לכאבים ולקריעה של הרקמה האנאלית אם חומר הסיכה לא מוחל מחדש. לכן אנו ממליצים להשתמש בחומר סיכה בשפע ולעתים קרובות.

אם אתם צריכים לקחת כמה הפסקות בדרך למריחה מחודשת של חומר סיכה, אל תדאגו כי זה ייתן לכם ולבני הזוג שלכם זמן להרגיע זה את זה שהדברים מתנהלים כשורה.

אם אתם מחפשים חומר סיכה שלא תצטרכו למרוח לעתים קרובות במהלך מעשה האהבה שלכם, נסו חומר סיכה מבוסס סיליקון.

חוששים שאתם משתמשים ביותר מדי סיכה ולא רוצים להרוס את הסדינים שלכם? הוסיפו מגבת לפני שתתחילו וודאו שיש לכם את חומר הסיכה בהישג יד. חומר סיכה על בסיס מים גם יעבוד טוב אך יתכן שיהיה צורך להחיל אותו בתדירות גבוהה יותר.

3. אתם יכולים לחלות במחלת מין

הסיכון הגדול ביותר ביחסי מין אנאליים הוא העברת מחלות מין בינכם לבין בני הזוג שלכם. מכלמידיה ל- HIV, כל מחלה שתוכלו לקבל דרך הנרתיק והפה יכולה להגיע גם דרך פי הטבעת.

מכיוון שהרקמה האנאלית אינה מסוגלת לייצר סיכה, סביר יותר שהיא תקבל שריטות זעירות במהלך יחסי מין. זה יכול לאפשר לחיידקים להיכנס לגופכם ביתר קלות. לא זו בלבד שהדבר מציב אתכם ואת בני הזוג שלכם בסיכון גבוה יותר להידבק בזיהום המועבר במגע מיני מאשר בנרתיק, הסימפטומים של הזיהום עלולים להישאר נסתרים. כדי לעזור להפחית העברת מחלות בזמן שאתם נהנים מבני הזוג שלכם, השתמשו תמיד בקונדום.

4. חולשת שרירים

מכיוון ששרירי פי הטבעת שלכם בנויים כדי לשמור על דברים בפנים, שימוש מתמיד בשרירים אלה יכול לגרום להם להימתח ולהיחלש. אם אתם שמים לב שזה קורה אל תדאגו, ניתן לחזק את השרירים.

5. שימו לב לתזונה שלכם

אכילת מזון עשיר בסיבים תזונתיים יכולה לסייע בהשפעה על מידת הנוחות וההנאה שאתם חווים במהלך יחסי מין אנאליים עם בני הזוג. סיבים תזונתיים הם משאב נהדר בסיוע לניקוי תוכן מערכת העיכול שלכם תוך כדי העברת הצואה בגוף.

תמיד הישארו בטוחים

אין צורך להצמיד סטיגמה למין אנאלי. אחרי הכל, עבור אלה שאוהבים את זה, זו יכולה להיות חוויה מהנה להפליא. חשוב שיהיה לכם הכי נוח שאפשר לפני שתעסקו במין אנאלי ותוודאו שאתם משתמשים בקונדום עם הרבה חומר סיכה.

 

חשוב גם לזכור כי תמיד יש לבדוק אם חומרי הסיכה בטוחים למין אנאלי ואם הם מתאימים לקונדומים. קראו תמיד את המידע על האריזה כשאתם מנסים מוצר חדש כדי להימנע מאי וודאות.

מבצעים קיימים באתר