כמה מהר זה מוקדם מדי?

אין כלל אצבע פשוט, כמו, “אם קיימת סקס שבע פעמים עם אדם הוא כמובן יהיה פתוח לחשוב על פלאג אנאלי”. למרות שאני בטוח שחלק מהאנשים הוציאו חומר סיכה בטעם וכיסויי עיניים כבר בלילה הראשון, זה מאוד תלוי בזוג. שקלו את רמת הנוחות האישית שלכם, את מה שאתם מדמיינים לגבי הפתיחות של בני זוגכם ומה אתם מנסים לשלב. לקפוץ מחרוזים מיסיונריים בלבד לאנאליים זה כמו לקפוץ ממתמטיקה של כיתה ז’ לחשבון מתקדם. קחו את זה לאט.

אם ביליתם יחד בלילה כמה פעמים ונשארתם לארוחת בוקר, או אם אתם מגדירים אחד את השני כבני זוג, אתם בהחלט יכולים להעלות את נושא צעצועי המין. התחילו בנפוצים כמו חומר סיכה, דילדו וויברטורים. אם הייתם עם מישהו באופן בלעדי זמן מה ואתם עושים דברים כמו לפגוש את המשפחה או ללכת לאירועים דרך העבודה, סביר להניח שהוא לא ייפגע מזה שאתם רוצים לתבל קצת את העניינים במיטה.

מחקר מצא כי לרוב אנשים ממתינים שנה או יותר עד שהם מעלים לשיחה את נושא השימוש בצעצועי מין עם בני זוגם. ברור שאתם צריכים לחכות לדבר מתי שנוח לכם, אבל אתם לא צריכים לחכות שנה. כמה חודשים זה הרבה זמן.

שיתוף פעולה

מסע צעצועי המין שלכם צריך להיות משהו ששניכם יוצאים אליו יחד בהתרגשות משותפת, ולא משהו שאחד מכם מרגיש לחוץ עליו.

אתם לא צריכים להכין מצגת על כך ששימוש באזיקים יהיה כיף – אתם יכולים להגיד משהו פשוט כמו, “האם אי פעם היית משתמש בויברטור איתי? אני חושב שזה יהיה ממש לוהט.”

דרך קלה אחת להתחיל את השיחה היא לחפש ביחד באופן אישי או באינטרנט צעצוע ששניכם אוהבים. אל תביאו אחד הביתה ותשליכו אותו על בני זוגכם ללא שיחה מקדימה על מה מדובר. חוץ מזה, זה מנהג טוב לקנות צעצועי מין חדשים עם בן זוג חדש. גם אם הצעצועים הישנים עברו ניקוי עמוק, אף אחד לא רוצה להשתמש בטבעת הפין של האקס. היוצא מן הכלל היחיד כאן הוא אם צעצוע שימש אך ורק אתכם, אך ברגע שאדם מחוץ למערכת היחסים הנוכחית שלכם השתמש בצעצוע, הגיע הזמן להחליף אותו.

להילחם במבוכה

דיבור על סקס באופן כללי מסמן חיי מין טובים יותר. מחקר הראה כי רק 9% מהזוגות שאינם מדברים על מין דיווחו על סיפוק בחיי המין שלהם. כפי שאמרתי קודם, אתם צריכים לדבר על הדברים אם אתם רוצים לקיים יחסי מין טובים לאורך כל מערכת היחסים שלכם! ולפעמים, זה יהיה מביך, אבל ככל שתעשו זאת יותר, תבינו ששיחות לא נוחות לא יהרגו אתכם. כמו כל דבר, עם קצת תרגול אתם יכולים להשתפר. השלימו עם העובדה שאתם עלולים להתבייש ולעשות זאת בכל אופן.

אחת הדרכים הנהדרות להילחם במבוכה היא לשמור על הטון ברור, להתנהג כאילו מה שאתם מעלים לשיחה כלל לא מזיז לכם. זהו מקרה של זיוף עד שתצליחו לעבור את השיחה בהצלחה. זה לא אומר שאתם צריכים להתעלם או להקטין את החששות הפוטנציאליים של השותף שלכם, אלא עליכם לגשת לשיחה מתוך גישה שזה דבר מהנה שאתם פתוחים לנסות.

זכרו שזה בסופו של דבר מועיל לשניכם

מחקר אחד על ויברטורים הראה כי לנשים שדיווחו על שימוש בויברטורים היו יותר אורגזמות, יותר עוררות ויותר חשק מאשר לאלו שלא. סקר נוסף הראה שקניית צעצועי מין יכולה לעזור להוביל לשיחות על סקס, מה שכמובן מוביל למין טוב יותר.

בסופו של יום, כשאתם בוחרים בין להסתפק בסקס שגרתי או להילחם במעט אי נוחות על מנת לפתוח ערוץ תקשורת טוב יותר כדי לשפר את חיי המין שלכם, זו לא החלטה קשה במיוחד.