יש לכם שאלה?
052-9597881

האם זה יכאב?

קיום יחסי מין לא אמור להיות כואב, אבל הרבה נשים אומרות שהפעמים הראשונות שלהן כאבו. אם אתן חווות כאב או דימום, ייתכן שזה בגלל שקרום הבתולים (קרום דק ליד פתח הנרתיק) עדיין לא נשחק כל כך וייתכן שנמתח במהלך החדירה. בדרך כלל קרום הבתולים נשחק ככל שאנו מתבגרים מפעילות גופנית, אוננות, או אפילו רק שינויים הורמונליים. טעות נפוצה מאוד היא שקרום הבתולים הוא מעין מחסום ש"נשבר" במהלך קיום יחסי מין וגורם לדימום. זה לא נכון.

אם אתן חוות דימום במהלך יחסי מין, סביר להניח שזה בכלל לא קרום הבתולים, אלא תוצאה של אי רגיעה או גירוי או חוסר שימון מספיק, או שיש לכן בן זוג מחוספס מדי. עם זאת, ישנו אחוז קטן מאוד של בעלות קרום בתולים עמיד בפני שחיקה, וזה עשוי לדרוש תשומת לב של רופא. אם זה אתן, אז זה יכול להיות גם קשה או בלתי אפשרי להכניס אצבע או טמפון, שלא לדבר על איבר המין.

האם אגיע לאורגזמה?

אתם יכולים לגמור ויכולים שלא. זה נורמלי לחלוטין לא לגמור בפעמים הראשונות שאתם מקיימים יחסי מין (או בכלל; רק 25 אחוז מהנשים מגיעות לשיא מיחסי מין בלבד). זה נהדר אם אתם חווים אורגזמה, אבל אל תציבו לעצמכם ציפייה לעשות זאת, כי זה עלול לגרום לכם להרגיש לחץ, מה שבתורו מקשה הרבה יותר לגמור.

זכרו שאם אחד מכם או שניכם לא גומר, זה בסדר. אתם לא צריכים לזייף את זה. זה לא אומר שהמין היה "רע", או שנכשלתם או שבן הזוג שלכם לא יאהב אתכם יותר. ברוח דומה, גברים במיוחד אם הם צעירים, עלולים להגיע לאורגזמה מהר מאוד או בשלב מוקדם של ההליכים. זה גם בסדר. זה קורה. זה גם לא חייב לומר שהסקס "נגמר" – אם בן הזוג שלכם רוצה להמשיך, עשו דברים אחרים שאינם כרוכים בחדירת איבר המין לנרתיק כמו להשתמש בצעצועי מין.

מה קורה אחרי?

לאחר שקיימתם יחסי מין, אתם עשויים לגלות שאתם זקוקים לטיפול אחר – דברים כמו להתכרבל, לדבר, להודיע ​​אחד לשני איך אתם מרגישים, או אפילו להיות קצת לבד. כמובן שאם אחד מכם רוצה להתכרבל והשני רוצה להיות לבד, אולי תצטרכו להתפשר מעט. כדאי גם שתתחילו להתרגל להשתין לאחר סקס, מכיוון שהוא שוטף את כל החיידקים שעלולים להיות ליד פתח השופכה וכך מקטין את הסיכוי לחלות בזיהום בדרכי השתן.

מבחינה רגשית, ייתכן שאתם מרגישים מגוון גדול של דברים – התרגשות, שמחה, דאגה, קרבה, עצב, ישנוניות, רעב, או אפילו כאב. מכיוון שאנו בונים יחסי מין כדבר חשוב, כשזה לא מפוצץ או משנה אותנו באופן עמוק, אנחנו יכולים להרגיש די מבולבלים. כל זה נורמלי. יחסי מין זה נחמד, אבל זה לא משנה את מי שאתם כאדם. אתם עדיין אתם, עם כל החלקים המפוארים והסתירות והשמחות והדאגות והייחודיות שלכם.

זכרו שהפעם הראשונה שלכם היא רק זאת: פעם אחת. יהיו עוד הרבה הרבה הזדמנויות להבין מה אתם אוהבים, מה מרגיש טוב, מה מרגיש נורא וכו'. במילים אחרות: אנחנו לא נכנסים לרכב ויודעים אוטומטית איך לנהוג. כל זה לוקח זמן – ותרגול. סקס הוא חקירה לכל החיים, אז התקדמו ותהנו מהנסיעה.

מבצעים קיימים באתר