יש לכם שאלה?
052-9597881

עושים את זה

"משחק מקדים" הוא מונח מתעתע מכיוון שהוא מרמז שזה משהו שאתם עושים לפני שהפעולה ה"אמיתית" מתחילה. זה יכולים לכלול חיבוקים, עיסוי, סקס ידני, מין אוראלי, אוננות הדדית בעזרת ויברטור וכן הלאה.

עם זאת, רוב האנשים זקוקים לחלק מהפעילויות הללו או לכולן כדי להפוך את יחסי המין למהנים – לפני, במהלך ולפעמים לאחר המעשה עצמו. אז חשבו על "משחק מקדים" לא כעל משחק לפני, אלא רק על משחק, והשתתפו בו בפראות ולעתים קרובות.

כאשר אתם ובן זוגכם מרגישים מגורים מספיק לחדירה, שימו את הקונדום ומרחו כמות נדיבה של סיכה על החלק החיצוני שלו, סביב הדגדגן ובתוך הנרתיק – גם אם הנרתיק כבר רטוב. אין דבר כזה יותר מדי סיכה, וייתכן שתצטרכו להמשיך למרוח מחדש במהלך האקט עצמו. זה בסדר ונורמלי.

ייתכן שתצטרכו להשתמש ביד כדי להחליק את השפתיים ולהגיע לפתח הנרתיק. אל תדאגו לגבי לחדור בטעות לשופכה – החור קטן מדי בשביל זה – אבל שימו לב לחדירה בטעות לפי הטבעת (חור הישבן), שנמצא בקרבת מקום (ויכול לכאוב מאוד אם נכנסים ללא אזהרה וחומר סיכה). זה עשוי להיות מועיל להדליק אור מהסיבה הזו.

כדי להקל, ייתכן שתרצו לדבוק בתנוחה אחת או שתיים בפעם הראשונה שלכם. מיסיונרית (הגבר למעלה) היא סטנדרטית, אבל אנו ממליצים שהאישה תהיה למעלה כי זה מאפשר לה לשלוט בעומק, מהירות וזווית החדירה (בנוסף, הנוף טוב יותר). מכיוון שלבן הזוג המחדיר יש סיכוי גבוה יותר לחוות כאב מאשר בן הזוג החודר, לתת לה לשלוט יקטין את הסיכון הזה.

במהלך התהליך הזה, אל תתביישו לדבר, לשנות תנוחות או פעילויות, או לקחת הפסקות אם משהו הופך להיות יותר מדי או כואב מדי או אם אתם פשוט רוצים להפסיק. סקס לא חייב להימשך בכוח. אתם יכולים לעצור ולהתחיל ולעצור שוב. אתם יכולים לקחת הפסקות לחטיפים. אתם יכולים ללכת לשירותים. אתם יכולים לצחוק. זכרו שזה אמור להיות כיף, אז אל תקחו את עצמכם יותר מדי ברצינות.

הפרטים המדויקים של החדירה

כאשר אתם מוכנים לחדירה, התחילו לאט – כשרק קצה הפין נח בתוך הנרתיק. תראו איך זה מרגיש. אם זה בסדר, אתם יכולים ללכת קצת יותר פנימה. אם זה כואב, נסו להוסיף עוד סיכה. בללכת לאט יש בונוס נוסף של בניית ציפייה וזה יכול להיות ממש לוהט בפני עצמו.

כשאתם משחקים עם ללכת קצת יותר עמוק וקצת יותר מהר, דברו אחד עם השני על מה שאתם מרגישים – המטרה היא שתרגישו מצוין. אז אם משהו לא נוח או כואב, דברו והיו סבלניים אחד לשני. סקס הוא חקירה לכל החיים ואתם רק מתחילים. זה לא הולך להיות מושלם על הפעם הראשונה.

מבצעים קיימים באתר