איבוד הבתולים הוא רגע מרכזי בחייהם של צעירים רבים (ולפעמים צעירים פחות). בגלל שאנחנו מייחסים כל כך הרבה ערך תרבותי למין – ובגלל שרבים מאיתנו מקבלים מידע נוראי ולא מדויק לגביו – זה יכולים לגרום לחוויות ראשונות מביכות, כואבות או פשוט רעות.

אנחנו כאן לעזור. במאמר הזה תמצאו תשובות לכמה מהשאלות הרבות שהיינו רוצים לשאול כשהיינו צעירים יותר, כמו גם להתייחס לכמה מהמיתוסים הגדולים והמזיקים ביותר.

בתור התחלה, כאשר סטרייטים רבים חושבים על איבוד הבתולים שלהם, הם נוטים לחשוב על יחסי מין בנרתיק. זה, כמובן, משאיר מקום מוגבל לכל שאר הדרכים שבהן אנחנו מקיימים יחסי מין ומתחברים פיזית זה לזה – וגם אומר שלפי הסטנדרט הזה, הרבה אנשים שהם הומוסקסואליים ייחשבו "בתולים", לא משנה כמה הם עשו מין אוראלי, אנאלי, או סוגים אחרים של מין שהם נהנו מהם.

אמנם המדריך הזה יתמקד בקיום יחסי מין בנרתיק, אבל יש המון המון דרכים "לקיים יחסי מין", כולן תקפות, וכולן מגוונות, בהתאם לאופן שבו אתם רואים סקס והנאה. 

המושג "לאבד" את הבתולים הוא גם כינוי שגוי. אתם לא מאבדים דבר. אתם מתחברים ומשתפים משהו עם אדם אחר, אז באמת שאנחנו צריכים לומר שאנחנו מרוויחים.

מתכוננים למעשה

זה נשמע מובן מאליו, אבל ודאו שאתם והשותף שלכם רוצים לעשות את זה. זה לגמרי נורמלי להיות עצבניים וחרדים לגבי משהו שמעולם לא עשיתם קודם לכן, אבל אתם לא צריכים להרגיש אימה או לחץ או כאילו אתם מקריבים חלק מעצמכם. כמו כן, אתם לא צריכים להיות "מאוהבים" כדי לרצות לקיים יחסי מין, אבל אתם צריכים לכבד ולטפל במי שאתם עושים את זה איתו. אם אתם לא מרגישים בטוחים עם אדם, כנראה שאתם לא צריכים לסמוך עליו עם הלב / איברי המין שלכם.

גם אם אתם חושבים שאתם בטוחים ב-100 אחוז, דעו שאתם יכולים לסגת בכל עת ולשנות את דעתכם בכל שלב, גם אם זה מתסכל את בן הזוג שלכם (או אתכם). הקשיבו לגוף ולאינסטינקטים שלכם מעל הכל – לפני, במהלך ואחרי. אם משהו כבוי, הם יגידו לכם.

מבחינת אביזרים, תזדקקו לכמה קונדומים, ואם אתם האדם עם הפין, אתם צריכים להתאמן על הנחתם והורדתם לפני שאתם עושים את זה. אם אינכם יודעים כיצד ואינכם יכולים לבקש עצות מאף אחד, תנו ליוטיוב להיות המורה שלכם.

כדאי גם לרכוש מעט חומר סיכה – לא רק בגלל שזה מהנה והופך את הסקס למדהים, אלא גם בגלל שהסיכה מפחיתה את החיכוך, הכאב והסיכוי שהקונדום ייקרע.

אם אין חנות סקס בקרבתכם או שאינכם יכולים להיכנס לכזו בגלל מגבלות גיל – זכרו שחומר סיכה נמכר גם בבתי מרקחת וסופרים. חומרי סיכה על בסיס שמן מפרקים לטקס, אז הימנעו מהם, כי מזה עשויים רוב הקונדומים. (חומרי סיכה מסיליקון מפרקים סיליקון, אז אל תשתמשו בהם על צעצועי מין מסיליקון, אבל הם מתאימים לפעילויות אחרות).

הכנה נוספת שלא נחוצה, אבל יכולה להיות נחמדה: דברים שגורמים לכם להרגיש נעים ורגוע. למשל, תאורה רכה, מוזיקה למצב רוח, נרות, מים (הידרציה חשובה), ומגבת או שתיים – כי סקס זה עניין מלוכלך, ואף אחד לא רוצה לישון על סדין רטוב.