אולי קשה להאמין, אבל יש המון נשים שמעולם לא אוננו ואפילו ראו בכך משהו מלוכלך או סוטה. זה יכול להיות בגלל טאבו תרבותי או דתי, חוסר חשק או פשוט אי ידיעה כמה כיף זה יכול להיות. בלי קשר לסיבה, אוננות היא תהליך רגיל וטבעי לחלוטין. זוהי דרך מצוינת לחקור את האינטרסים המיניים שלך וללמוד על עצמך. אוננות רגילה אפילו בריאה ומוכחת כמשככת מתח וכאבים.

בעוד שלגברים קל יותר, אוננות היא קצת יותר מאתגרת לנשים – במיוחד אם את חדשה בכל הקונספט הזה. אז הנה כמה טיפים מועילים לנשים האלה שרק התחילו.

הכירי את גופך

אם בילית את שיעורי החינוך המיני בשינה, הגיע הזמן להתרענן על האנטומיה הבסיסית שלך. שבי עם עצמך מול המראה, פרשי את הרגליים ומצאי את האזורים הארוגניים שלך – במיוחד את הדגדגן. אל תפחדי לפתוח את השפתיים הגדולות והשפתיים הקטנות כדי לקבל תמונה מלאה של גופך. לדעת איך הכל עובד ומתאחד הוא קריטי להנאתך.

את לא צריכה צעצועים יקרים

היד שלך היא הכלי הטוב ביותר בכל הקשור ללחקור את מה שמניע אותך ומה לא. רק ודאי שהידיים והציפורניים נקיות לפני תחילת המסע. הכירי את גופך באמצעות האצבע המורה כדי להתגרות בדגדגן שלך ולראות כמה לחץ, מהירות ואיזה סוג מקצב מספקים אותך ביותר. לאחר מכן הכניסי אצבע אחת או שתיים אל תוך הנרתיק שלך וראי כיצד הוא מרגיש. אין צורך לדחוף ולדחוף כמו בפורנו הארדקור. את רק לומדת ממה את נהנית בשלב זה, והדברים האלה יכולים לבוא מאוחר יותר. אם את מרגישה הרפתקנית, את יכולה לשחק עם הדלת האחורית שלך או עם הפטמות שלך כשאת ממשיכה לחקור את גופך. אפשר גם להשתמש בויברטור.

זכרי את חומר הסיכה

נשים צעירות במיוחד מאמינות לעתים קרובות כי הן אינן צריכות חומר סיכה. אבל חרדה יכולה לייבש אותך ולהפוך את האוננות לחוויה פחות נעימה. הקפידי להשתמש בחומר סיכה שמיועד לכך – לא בתחליבי ידיים או קרמים לעור שעלולים לגרום יותר נזק מתועלת.

התנסי

רוב הנשים לומדות דרך אחת לאונן ואז מפסיקות. זכרי שאוננות היא דרך לחקור את גופך ואת המיניות שלך, ואת לא יכולה לעשות זאת אם לעולם לא תתנסי בדברים שונים. הישארי בבית לילה אחד לבד, נעלי את הדלתות, כבי את הטלפון וזרמי עם התאוות שלך. זה לא משנה אם את מתנסה בצעצוע סקס או רק נוגעת בעצמך בדרך אחרת כל עוד את עושה את זה בפועל. יש מיליון ואחת דרכים לאונן והן רק הולכות ומשתפרות.