יש לכם שאלה?
052-9597881

איך לקיים יחסי מין בחלל קטן עם דלת, כמו חדר אמבטיה, ארון, חדר הלבשה או מקלחת בעמידה

אם אתם עושים את זה בחדר אמבטיה, אתם לא יכולים להפסיד עם דלתות ננעלות כשזה מגיע לפרטיות, אבל וודאו שאתם לא תופסים את החדר היחיד בכל מקום שאתם נמצאים בו. זה גס רוח, ויש לכם הרבה יותר סיכוי להיחרט בזכרון של אנשים בגלל שהרגזתם אותם. הימנעו ממצבים מיניים אלא אם כן הדלתות הן מהתקרה לרצפה. גם חדרי אמבטיה "משפחתיים" ננעלים והם נפוצים יותר ויותר בקניונים, שדות תעופה וחנויות גדולות.

חדרי הלבשה לא צפופים עם דלתות נסגרות וננעלות לחלוטין, טובים גם למין אוראלי, אם כי אולי תעדיפו להתכופף במקום לכרוע על הרצפה שלהם. בחרו גם חדר הלבשה שבו אין ניטור מלווה. חנויות כלבו עם קומות הן נהדרות, מכיוון שאתם יכולים לנסות קומות שונות אם אחת צפופה מדי. חללים אנכיים קטנים הם גם אידיאליים עבור חדירה מאחור. השתמשו בקיר למינוף, או אם אתם מחזיקים בבגד מאובטח, החזיקו בו למינוף ואיזון. אם אתם בארון, שימו לב שלא ללכלך את הבגדים, במיוחד אם הם לא שלכם. בכל מקום שאינו שייך לכם, אל תשאירו בלאגן מכל סוג שהוא – אפילו לא זכר שהייתם שם. והיזהרו מווי תלייה למעילים!

איך לקיים יחסי מין במרפסת פרטית

מרפסות נהדרות, מכיוון שהגבהים, השערים/הקירות והרהיטים שלהן מספקים לכם הרבה מאוד פרטיות ודרכים שונות לעשות את זה. זכרו לכבות את האורות בחלל שלכם כדי להבטיח שאתם לא מושכים תשומת לב לעצמכם ושימו לב למקום שבו ממוקמים חלונות של אנשים אחרים ביחס אליכם. אם אין רהיטים אחרים, תנוחת חדירה מאחור היא דיסקרטית, חמה, וברוב המקרים מציעה נוף יפה. הישארו עם הבגדים שלכם ובקשו מבת הזוג להתכופף ולהניח את זרועותיה על המעקה או הקיר, בעוד שאתם החודרים עומדים מאחוריה.

אם יש כיסאות במרפסת, נסו תנוחה שלא מיד נראית כמו סקס, במיוחד מרחוק, כמו קאוגירל הפוכה בישיבה (שיכולה להיראות כמו ישיבה צמודה). אם זה נוח לשכב (שמיכות וכריות עוזרות), נסו את תנוחת הכפית – ניתן לעשות את זה מבלי להסיר את הבגדים שלכם. תוכלו גם להשתמש באביזרי מין להגברת ההנאה.

היכן לא לקיים יחסי מין, ומתי להיזהר מכך במיוחד

אם באמת תהיה לכם פרטיות או לא, יכול להיות הקטע הפראי הגדול ביותר בכל הנוגע לסקס בשטח קטן, במיוחד אם ההחלטה שלכם לקיים יחסי מין היא ספונטנית, אבל קצת אסטרטגיה תעשה דרך ארוכה. הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כשאתם בוחנים נקודות לעשות בהן סקס: האם יש סיכוי משמעותי שמישהו אחר יראה או ישמע אתכם? אל תחשפו אדם שאינו רוצה להיחשף לחיי המין שלכם רק בגלל שאתם חרמנים ברגע נתון. ברוב המדינות, זה גם נחשב לעבירה שהיא בגדר עוון.

מצבים מסוימים אינם מתאימים במיוחד לסקס. הצטרפות למועדון הנוסע המתמיד של אל על (המכונה קיום יחסי מין בחדר שירותים במטוס) נחשבת לפעמים לגביע קדוש של סקס בחלל קטן, אבל אל תעשו את זה שם – דיילים עוקבים אחר הנסיונות האלה בצורה הרבה יותר פעילה עכשיו ויש להם את הכוח לפתוח את הדלת. אבל הכי חשוב: הם פשוט מנסים לעבור את ימי העבודה שלהם מבלי להיתקל בחיי המין שלכם. אל תהיו אידיוטים בכך שתהפכו את זה לתפקיד של מישהו אחר לנקות אחרי הסקס שלכם. לבסוף: הימנעו מכל מקום שסביר להניח שמותקנות בו מצלמות אבטחה, כגון מעליות, תחבורה ציבורית וצמתי תנועה.

בכל אחד מהתרחישים לעיל: שקלו כמה אתם יכולים להיות רועשים מבלי להזהיר אחרים על מה שקורה. האם אתם במקום שבו זה בסדר לעשות קצת רעש, או שאתם בארון המעילים של בית נופש של מישהו שבו אתם עשויים להישמע יותר בקלות? כאשר יש ספק, שמרו על שקט ככל האפשר ותיהנו!

מבצעים קיימים באתר