כאשר המרחב הפרטי היחיד שעומד לרשותכם הוא קטן ביותר, עליכם להיות אסטרטגיים לגבי מיקום, תזמון ותנוחות.

לפעמים, אנשים שרוצים לעשות סקס לא יכולים פשוט "להשיג חדר". כשהחלל החצי פרטי היחיד שעומד לרשותכם הוא קטן מאוד – כמו רכב, חדר אמבטיה או אפילו ארון – כדאי לדעת לאלתר. בין אם אתם עושים את זה בחלל קטן יותר מתוך צורך (חוסר פרטיות) או פנטזיה (הריגוש שבכל זה), יש שיקולים מסוימים שכדאי לזכור כדי להבטיח שיהיה לכם כיף (ולמזער את הסבירות שתיתפסו).

זה מועיל אם הבגדים שאתם לובשים הם נוחים לגישה, ואפילו טוב יותר אם רובם יכולים להישאר על גופכם לכל אורך הדרך למקרה שתצטרכו לעשות את זה באופן בלתי צפוי או להיראות הגונים אם תיתפסו. חצאיות ושמלות הן תקן הזהב – קצרות וארוכות מגיעות כל אחת עם היתרונות שלה. כך גם מכנסיים שניתן למשוך למטה או למעלה במהירות, כמו אלה עם רצועות מותניים נמתחות או רוכסנים במקום כפתורים. (באופן כללי, אינכם רוצים לדאוג לגבי רצועות, אבזמים או שרוכים מסובכים).

בסדר! אז עכשיו, כשאתם לובשים את מכנסי הכדורסל הכי ארוטיים שלכם מניילון, בואו נדבר על סקס באזור קטן מאוד. סקס בחלל קטן מגיע עם ריגושים ואי נוחות ייחודיים משלו. אבל מלבד גורמים ארגונומיים, נגישות וגמישות, אתם מוגבלים רק על ידי הדמיון שלכם.

לא משנה היכן אתם נמצאים, אוננות אחד לשניה, אצבעות וכל סוג אחר של גירוי ידני שאתם בוחרים הן דרכים אידיאליות לקיים יחסי מין במקום קטן. אתם יכולים לעשות את זה מבלי להסיר לחלוטין את הבגדים. זה דיסקרטי ועובד גם בעמידה וגם בישיבה, עם מעט מאוד גמישות או תנועה אינטנסיבית. אתם והשותף שלכם יכולים גם לתת ולקבל בו זמנית, מה שיכול לעזור לחתוך בזמן אם אתם מכוונים לקוויקי.

מין אוראלי וחדירה לוקח קצת יותר תמרון ומרחב. בואו נפרט את הדברים לפי כמה מקומות היפותטיים:

איך עושים סקס ברכב

המיקום והתזמון חשובים. בחרו מקום לחנות בו שמציע כמה שיותר פרטיות, כגון מגרשי חניה לאחר שעות הפעילות בפארקים אזוריים או לאומיים, חניונים ריקים (בין אם בלילה או בשעה איטית אחר הצהריים – אם כי שימו לב שברבים מהם יש מצלמות, אז ודאו שהאורות בתוך הרכב כבויים), או בשכונות מגורים שקטות (אל תחנו מתחת לפנסי רחוב!). במידת האפשר, המתינו לזמן שבו רק מעטים הולכים או, באופן אידיאלי, אין אף אחד שיכול לראות אתכם בסביבה. גיחות בשעות הלילה המאוחרות נוטות להיות אפשרויות בטוחות יותר מסיבה זו.

תנוחות סקס לרכב תלויות בגמישותכם, סבלנותכם ומידת יכולתכם להתמקד בהנאה אם הרגל שלכם נרדמת, אבל יש הרבה אפשרויות לנסות. אוננות, כאמור, ניתן לבצע כאן בקלות מבלי למשוך תשומת לב רבה לעצמכם. למין אוראלי, דחפו את מושב הנוסע עד הסוף לאחור (אנחנו מדברים על כוונון המושב עצמו, לא רק על השכיבה על החלק העליון), ודאגו שבן הזוג שמעניק את המין האוראלי יכול לכרוע ברך או להשתופף בין המושבים. לחדירה, חשבו על תנוחות שלא מעוררות חשד. לדוגמה, אם אתם במושב האחורי, נסו לשכב כמה שיותר שטוח. אם אתם פחות מודאגים מהתרחקות מהעין, תנוחות כמו קאוגירל, או קאוגירל הפוכה יכולות להיות חמות, נגישות ואחת האפשרויות היותר נוחות. אתם יכולים אפילו להחזיק במשענת הראש או בהגה, כדי לעזור לעצמכם להתאזן, להתנדנד או להקפיץ. לא משנה איזו תנוחה תנסו, פתחו קצת את החלונות כדי למנוע מצב של טביעת יד כמו בטיטניק (כלומר, אדים על החלונות). תוכלו גם להשתמש בויברטור.