אין שום בושה לקחת זמן כדי להרגיש בנוח. גם אם אתם מחשיבים את עצמכם מנוסים במין, עם כל בן זוג חדש שיש לכם, זה כאילו שאתם לוחצים על איפוס: אתם יודעים מה אתם אוהבים, אך יכול לקחת זמן להכיר את גופם והעדפותיהם. לא משנה מה גילכם או רמת הניסיון שלכם, ישנם מקרים שבהם תזדקקו לכמה טיפים להשגת אמון במיטה.

למרות שמין הוא כיף, זה לא מציאותי להעמיד פנים שהוא אינו מחזיק בפוטנציאל לפתוח את הדלת למבול של חוסר ביטחון. לדוגמה, לא נדיר להרגיש פגיעה כשאת עירומה, או להתבייש אם אינך עושה תנוחה חדשה "בצורה מושלמת" בניסיון הראשון. בין אם אתם מופנמים או מוחצנים, אפשר גם לחוות רגעים של ביישנות בחדר השינה. אבל יש דרכים להתגבר על הכל, לאט אבל בטוח – ובעיקר כשיש לכם בן זוג מועיל.

"ביטחון עצמי קשור לכל כך הרבה דברים, במיוחד כשמדובר במיניות שלנו ובאופן שבו אנו מתנהגים", אמרה מישל הופ, MA, סקסולוגית. "מיניות בהקשר של התנהגות אנושית היא דבר שמשמעותו נעוצה באיזון הפיזי, הנפשי, הרגשי והרוחני של האדם. זה חלק מההחלטות היומיומיות שלנו בין אם אנו מודעים לכך ובין אם לא."

אם אתם עם בן זוג חדש ואתם רוצים להגביר את ההערכה העצמית, או שפשוט לא הרגשתם כמו עצמכם בזמן האחרון, נסו אחת (או את כולן) מהתנוחות האלה – ותהיו במסלול להיות כוכבים זוהרים בין הסדינים.

1. למעלה

זה אולי נשמע כמו אוקסימורון, אך לעתים קרובות אחת הדרכים היעילות ביותר להרגיש בנוח היא להיות לא בנוח, ראשית. אנשים רבים מודים שהיותם למעלה גורמת להם להרגיש פגיעים, ובדיוק בגלל זה כדאי לעשות זאת!

לא רק שתהיו בתצוגה מלאה, אלא גם תהיו בשליטה – וזה דבר נפלא. להיות למעלה זה תנוחת מין דומיננטית מכיוון שאתם שולטים בקצב.

התמקדו בעבודת הירכיים כדי לעזור לעצמכם (ולבן / בת הזוג) להשיג אורגזמה. ייתכן שיידרשו כמה ניסיונות כדי להבין את השילוב הנכון של קצב ומהירות, אך תשמחו להשקיע מאמץ.

2. דוגי סטייל

תנוחה נוספת שיכולה לעזור לכם לרכוש ביטחון היא דוגי סטייל. זה מושלם מכיוון שהתנוחה מאפשרת לשני בני הזוג, ללא קשר למין, למלא תפקיד פעיל.

לדוגמה, אם אתם נמצאים עם מישהו שחודר אליכם מאחור, הוא יעשה את שלו, בעוד שאתם יכולים להשתמש ביד כדי לגעת באיברים אחרים שלכם – או אפילו לנסות ויברטור. נסו תמרונים וזוויות שונות עד שתבינו מה מרגיש לכם הכי טוב.

3. מין אוראלי

חלק עצום מהביטחון במיטה הוא להרגיש בנוח עם בן / בת הזוג שלכם, ומכיוון שמיקום הפנים של בן / בת הזוג שלכם נמצא בדיוק מול "העסק" שלכם כשהם על הברכיים, זה בטוח יגרום לזה לקרות בהקדם האפשרי.

מין אוראלי בכללותו יכול באמת לעזור לכם להתחבר רגשית עם בן / בת הזוג שלכם. שלא לדבר על כך, ישיבה על הפנים היא גם דרך מושלמת להפגיש אתכם עם בן / בת הזוג שלכם ולתת לשניכם את הביטחון להתמודד עם מהלכי מין מפחידים עוד יותר.