ביצוע מין אוראלי באישה יכול להיות מפחיד ולא נוח בין אם אתם בחור סטרייט, אישה לסבית או סתם מתנסים. אם נתעלם מכל הבדיחות הרעות על ריח דגים, לרדת לאישה זה לא קשה כמו שאנשים רבים גורמים לזה להישמע. הנה איך לרדת לה בכמה צעדים פשוטים תוך שאתם גורמים לה לחשוב שיש לכם לשון קסמים!

1. גלו מה היא אוהבת

היא יודעת מה מטריף אותה טוב יותר מאי פעם. אז אל תבזבזו זמן כשאתם יכולים פשוט לשאול אותה במקום. נשים רבות נהנות מדברים קצת מלוכלכים – במיוחד אם אתם מתחילים להגיד לה שאתם רוצים לעשות איתה סקס.

2. הגדירו את מצב הרוח

כבו את האורות, הדליקו נרות ונגנו את המוזיקה האהובה עליה. ודאו שהיא נינוחה ונוח לה. התחילו בעיסוי גב או ליטוף כדי לעזור לה להתעורר. לרדת לה הרבה יותר קל אם היא כבר במצב רוח.

3. להתגרות בה

כאשר אתם מוכנים להתחיל לאכול אותה, אל תצללו קודם בלשון. זה הרבה יותר כיף אם אתם לוקחים את זה לאט ומתגרים בה קצת קודם. התחילו בנשיקה עדינה ונשנשו סביב הנרתיק שלה, תוך התמקדות בירכיה הפנימיות הרגישות. ואתם גם לא צריכים לדאוג להשאיר היקיז מאחור! עבדו לאט לאט אל תוך הנרתיק שלה, אך אל תתחילו ללקק מיד. התקרבו כמה שיותר מבלי לגעת בה תוך כדי שאתם נושמים בכבדות. אם עשיתם עבודה טובה בהתגרות בה, היא כנראה תתפוס אתכם בשיער ותזמין אתכם להתחיל ללקק, אחרת . . .

4. תנו ללשון שלכם לעבוד

התחילו ללקק את שפתיה לפני שאתם עוברים אל הדגדגן שלה. כשמדובר במין אוראלי, יש עשרות טכניקות שונות. מתחילים צריכים לנסות לאתר את אותיות האלף בית באמצעות הלשון. זה נותן לכם במה להתרכז כדי שלא תסיחו דעתכם מהריח או מהטעם. זה גם מוודא שאתם מלקקים כמה שיותר. הלשון שלכם היא לא פין אז אל תנסו להשתמש בה כמוהו.

5. הוסיפו קצת מגוון

אם כל מה שאתם עושים זה ללקק, הלשון שלכם תישחק די מהר ולכן חשוב להחליף את הטכניקה שלכם. לחצו את פיכם סביב הדגדגן שלה ונסו למצוץ אותו מעט כדי לראות כיצד היא מגיבה. נסו זאת תוך זמזום השיר האהוב עליכם. הוויברציות בפה שלכם ודאי יגרמו לה להשתולל.

אל תשכחו גם את האצבעות שלכם. זה שאתם יורדים לה לא אומר שאתם לא יכולים להתגרות בפטמות שלה בו זמנית. אתם יכולים לתת לשון שלכם הפסקה כדי שהיא תצפה לה. רוב הנשים אוהבות שמישהו יונק את הדגדגן שלהן בזמן שחודרות אליהן גם אצבעות.

6. להגיב לתגובותיה

ההבדל בין מין אוראלי טוב למין אוראלי נהדר הוא האופן שבו אתם מגיבים לגופה. שימו לב לכל משוב שתקבלו. זה יכול להיות משהו מובן מאליו כמו לדבר מלוכלך או משהו שקשה להבחין בו כמו זה שהאצבעות שלה מתכווצות. ברגע שהיא מתחילה להגיב למשהו שאתם עושים, חשוב שתתמקדו בדבר הזה בין אם אתם כותבים את האות "K" עם הלשון שלכם או מוצצים את הדגדגן שלה עד שהיא גומרת.

 

כל עוד אתם מתמקדים בעשיית מה שמרגיש לה טוב, תוכלו לרדת לה בכל עת. ניתן גם להשתמש בצעצועי מין.