יש לכם שאלה?
052-9597881

אנו לוקחים את התוספים שלנו, עושים מדיטציה באדיקות ומתרגלים יוגה עד תודעתנו העמוסה – אך כמה מאיתנו מודים בכך שאנחנו מאוננים כדי לשמור על בריאות נפשית טובה? אין ספק שזו שיטה יעילה לטיפול עצמי – 78 אחוז מאיתנו (זה ארבעה מכל חמישה אנשים), אומרים שאנחנו מרגישים מאושרים ופחות לחוצים אחרי שנהנינו מאורגזמה. ונראה שכעת יותר מתמיד אנו מחפשים אחר תופעות הלוואי החיוביות הללו. קמעונאים מקוונים היו עדים לעלייה בקרב לקוחות המחפשים "בריאות מינית" – המונח עלה ב -850 אחוז ביחס למרץ, החודש בו הסגר הראשון. 

יותר זמן בילוי בבית, הרבה פחות בילוי באינטראקציה עם אנשים אחרים, והפחתה משמעותית בכמות המגע (מגבר אנדורפין נוסף) שאנו חווים יום יום, כל המשמעות היא לפנות זמן להנאה עצמית ולהתמקד בגופך מעולם לא היה חשוב כל כך. ובעוד שבעבר השיח החברתי סביב יחסי מין התרכז סביב סכנותיו ותפיסות המידות שלו בכל הנוגע לנשים, כיום – בשמחה – ביטוי מיני נשי הוא דבר שיש לחבק, ליהנות עליו ולצעוק עליו.

החל משחרור קוקטייל של הורמונים בגוף המגבירים את מצב הרוח ומפחיתים את רמות הקורטיזול, להקלת כאב והגברת השינה, יתרונות ההנאה העצמית הם רבים – ובהישג יד. כל מה שנדרש הוא ידיעה על הגוף שלך. "גילינו שכאשר לאישה מספיק נוח עם עצמה להחזיק ויברטור ולאונן, היא בדרך כלל טובה יותר גם בבדיקות הפות והשד, אז באמת שזה יותר טוב לבריאותנו הכללית". ראוי לציין גם שמחקרים מצאו מתאם חיובי בין הנאה עצמית לבין חסינות משופרת.

אין להכחיש שלוקח את הזמן להתחבר לעצמנו, לגופנו ולמה שאנחנו אוהבים ולא אוהבים הוא מעצים כמו שהוא מרגיע, והוספת רגעים קטנים של הנאה לימינו – בין אם באמצעות פרויקט יצירה או ויברטור – יכולה להיות רק דבר טוב, במיוחד כאשר זמנים קשים. 

זה לא רק ויברטורים המוצעים – יש נרות לשיפור מצב הרוח, חומרי ניקוי אינטימיים וסיכה, בתוספת נוסחאות ריכוך לשיער הערווה ועוד. מותגי בריאות השיקו מוצרים שמטרתם להדליק אתכם. העצמה המינית והנשית מוטלת על כל ליבנו, כך נראה.

מבצעים קיימים באתר