יש לכם שאלה?
052-9597881

בעוד שאביזרי מין קשורים לעיתים קרובות יותר לאוננות ולהנאה עצמית, הם גם פריט נהדר להכניס לשגרת חדר השינה שלך כדי לתבל את הפגישות האינטימיות שלך עם בן / בת הזוג שלך. עם זאת, עם מגוון כה רחב של צעצועי מין העומדים לרשותנו בשוק, כיצד נדע באילו מהם לבחור? בחרנו כמה מצעצועי המין הטובים ביותר שלנו שיעזרו לך ולבן זוגך ליצור חוויה אורגזמית בכל פעם.

כדור ויברטור

צעצוע המין הקטן והדיסקרטי הזה מעולה לגירוי הדגדגן ובכלל. הגודל עשוי להיות קטן, אך ויברטורים של כדורים עדיין מספקים תנודות חזקות ואורגזמות מדהימות. בשל גודלו של צעצוע זה, הם נהדרים לשימוש במהלך יחסי מין או משחק מקדים מכיוון שהם דיסקרטיים מספיק כדי לא להפריע, ויכולים לקחת את הרגעים האינטימיים שלך לשלב הבא.

מסאג'ר

צעצוע רב תכליתי זה מעוצב כך שישתלב בצורה מושלמת בידך, תוך מתן שליטה מלאה באורגזמות שלך. הקצוות המעוקלים שלו גורמים לכך שצעצוע זה קל לנוע סביבו, ומסייע למיקוד באזורים ארוגניים כמו החלק האחורי של הצוואר, הפטמות והגב התחתון. בכל נקודה שתבחר ללטף, מעסה אינטימי משמש בצורה הטובה ביותר לגירוי הדגדגן. 

ויברטור ארנב

אמנם זה לא צעצוע המין הכי דיסקרטי בסביבה, אבל היכולת שלו להשיג גירוי עמוק של נקודת G יכולה ליצור חוויה נהדרת עבור שניכם. מושלם לשימוש לצד מין אוראלי או משחק מקדים לגירוי נוסף, ויברטור הארנב יכול לשמש גם במהלך אוננות הדדית. לא רק שזה יכול לסייע לבן הזוג שלך להגיע לאורגזמה באמצעות גירוי דגדגן, זה יכול להיות תוספת נהדרת לחוויה המינית שלך. לא משנה מה תחליטו להשתמש בו ויברטור הארנב, זו דרך מושלמת להביא את שניכם לאווירה.

טבעות רטט

טבעות רטט רכות ונמתחות, ומאפשרות מקום להסתגל לגודל הפין. תוכנן לעזור לו לשמור על זקפה מוצקה יותר, הטבעת הקטנה הזו מתאימה סביב הפין ויושבת בבסיס. אמנם יעיל, ההמצאה הקטנה הזו לא שוברת את הבנק ואפשר להשתמש בה עם קונדומים וחומרי סיכה. עם זאת, וודא כי הגבלת זמן השימוש שלך בכך, שכן שימוש ממושך עלול לגרום נזק לאיבר המין.

מבצעים קיימים באתר