יש לכם שאלה?
052-9597881

ללא קשר למקום שבו אתם מדורגים על הציר המיני שנע בין חרמנות לסקרנות, מין אנאלי יכול להיות מפחיד בפעם הראשונה. בניגוד לנרתיק שמייצר חומר סיכה טבעי מעוררות ומשחק מקדים, פי הטבעת זקוק להכנה ידנית.

האם זה אומר שאתם פשוט נרגעים והולכים על זה כשאתם מרגישים מוכנים? הממ, לא כל כך מהר. אנו ממליצים להשתמש בצעצועי אימון אנאלי כדי להבטיח שיהיה לכם נוח לחלוטין לפני המעבר לדילדו או לפין.

הרשו לנו להסביר כמה דברים על מין אנאלי.

סיכה, סיכה, סיכה

כשמדובר במין אנאלי, אין דבר כזה יותר מדי חומר סיכה. נשים, אם אי פעם הרגשתן כאב בנרתיק מפני שלא הייתן רטובות מספיק לפני החדירה, אתן יכולות לדמיין כמה כואב זה יהיה שם.

אם אתם מתכוונים להשתמש בצעצוע מין, אתם לא יכולים לטעות עם חומר סיכה על בסיס מים. תנו לבן הזוג להתחיל בעיסוי של כמות קטנה על האזור ותוכלו להוסיף לפי הצורך.

קביעת ציפיות

המפתח להנאה ממין אנאלי כרוך בהבנה כיצד להימנע מכאב. אי נוחות מסוימת זה בסדר – היא אפילו צפויה, מכיוון שעדיין אינכם מכירים את התחושות של מין אנאלי. אם לומר זאת באופן בוטה, החדרת חפץ לישבן שלכם עשויה לשקף את התחושה של הצורך בללכת לשירותים. לא בדיוק הדבר הכי סקסי. עם זאת, אין להתבלבל בין אי נוחות קלה לבין כאב. אם זה כואב, סביר להניח שאתם עושים יותר מדי מוקדם מדי ולא משתמשים במספיק חומר סיכה. קחו הפסקה, נשמו עמוק והתחילו מחדש.

אצבעות קודם

התחילו בלקחת כמה נשימות עמוקות ולאפשר לבן הזוג שלכם לחקור בעזרת הידיים שלו. האם כבר שכחתם את חומר הסיכה? מרחו אותו על פי הטבעת שלכם ועל האצבעות. נסו להחדיר זרת ואם זה מרגיש לכם טוב, עברו לאצבע המורה. אם גם זה מרגיש טוב, עברו לאט לאט לשתי אצבעות. אימוני הסוגר מרמזים בדיוק על זה – אימונים. אל תנסו לחקות איבר מין בשלב זה – פשוט עבדו על מתיחת פי הטבעת לאט. חבר'ה, מניקור זה לא רק לנשים, אז תדאגו לגזור את הציפורניים.

ענייני היגיינה

השתמשו בחוקן לניקוי יסודי לפני חדירה אנאלית. ואם אתם לא זוכרים שום דבר אחר, זכרו שלא לעבור ישירות מפי הטבעת לנרתיק או לפה – עם צעצועים, אצבעות או חלקי גוף אחרים – בגלל סיכוני זיהום.

צעצועי מין אנאליים

לקפוץ מהאצבעות לצעצועים זה עניין נהדר לקראת הדבר האמיתי. בעוד שחלק טוענים שצעצועי אימון אנאלי אינם נחוצים, פלאגים, חרוזים, ויברטורים ודילדואים יכולים למתוח את פי הטבעת כדי להתכונן לכלים גדולים יותר ו / או לאיבר מין. חוץ מזה, נחוצים או מיותרים, הם מרגישים טוב והם בטוחים לשימוש.

כאשר אתם קונים אביזרי מין אנאליים, וודאו שאתם קונים אחד עם בסיס להסרה קלה. לעולם, בשום פנים ואופן, אל תחדירו פריטים ביתיים לפי הטבעת שלכם. כך מתרחשים ביקורים בחדר המיון.

אנו יודעים שסקס בדלת האחורית יכול להרגיש מדהים ברגע שאתם סוף סוף רגועים ומוכנים, אך אנא דעו שזה בסדר אם אתם רוצים את זה בכלל. התנסו, אך דעו את גבולותיכם. דברו מלוכלך, אבל אל תפחדו לצחוק. לא משנה מה תעשו, תהנו ותהיו גאים בעובדה שיצאתם מחוץ לאזור הנוחות שלכם.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר