יש לכם שאלה?
052-9597881

האם אתם חובבי דילדו ויש לכם אוסף הולך וגדל של צעצועים צבעוניים, שימושיים, פאליים, אחד לכל מצב רוח או תשוקה? האם קניתם לאחרונה את הדילדו הראשון שלכם ובזבזתם את כל זמנכם במציאת דרכים שונות שבהן תוכלו ליהנות ממנו? האם אתם חושבים אי פעם מאיפה הגיעו דילדואים או מי השתמש בהם קודם?

 

תאמינו או לא, דילדואים אינם המצאה מודרנית. יש להם היסטוריה ארוכה. אנשים במאה העשרים ותחילת המאה ה-21 הם לא הראשונים להבין כמה טוב להשתמש בצעצועי מין ולהכניס אותם לכל מקום שבא להם.

 

לפניכם 14 עובדות מהנות על דילדואים שכנראה לא הכרתם לפני:

 1. הדילדו הוותיק ביותר הידוע לאדם הוא כבן 28,000 שנה ונמצא במערה בגרמניה. אורכו כמעט שמונה סנטימטרים ורוחבו קצת יותר מסנטימטר. במשך שנים, מדענים ניסו להבין למה זה יכול היה לשמש אך לבסוף הבינו שזה ככל הנראה כלי עינוג מיני.

 

 1. גם יוונים קדומים השתמשו בדילדואים. במחזה יווני קדום מפורסם, ליסיסטרטה, הנשים בסיפור עורכות שביתת מין, אך אין זה אומר שהן לא סידרו לעצמן תחליף. במהלך מחאתן, הן השתמשו בדילדואים כדי לשמור על עצמן מסופקות.

 

 1. על פי הסופר האיטלקי, פייטרו ארטינו, במאה ה-16 נזירות השתמשו בדילדואים כדי להתמודד עם הדחפים והתשוקות המיניות שלהן. 

 

 1. ג'ון וילמוט, רוזן מרוצ'סטר, ייבא דילדואים למועדון המין שלו בשנת 1670. הם נהרסו מייד, אבל זה עדיין היה מהלך מגניב.

 

 1. גם באנגליה באותה תקופה, נשים שלא היתה להן גישה לכסף או לאפשרויות המשלוח שעשה וילמוט, הכינו דילדואים משלהן.

 

 1. באותה תקופת זמן בעולם, המכונה תקופת אדו ביפן, תיאר העם היפני דילדואים וצורות אחרות של אמצעי תענוג בספרים ותמונות ארוטיות שלהם. זה נקרא "שונגה". עד שנת 1722 נאסר השימוש בשונגה, אך נשים עדיין רכשו דילדואים, אם כי באופן סמוי כדי שלא יידעו על כך.

 

 1. בתקופת שושלת האן המערבית בסין (בערך משנת 206 לפני הספירה ועד 220 לספירה), נקברו אנשים עשירים לרוב עם רכושם מתוך אמונה שהם יזדקקו לו בחיים שלאחר המוות. זה כלל את הדילדואים שלהם מברונזה.

 

 1. בתחילת שנות השבעים, לאחר שתאונה הותירה אותו משותק מהמותניים ומטה, המציא גוסנל דאנקן את דילדו הסיליקון הראשון. הוא היה נכה פעיל ולא רק להנאה מינית, למרות שכולנו אסירי תודה לו על התרומה הספציפית הזו.

 

 1. זה לא חוקי להחזיק יותר משישה דילדואים בטקסס, אם כי השאלה האמיתית היא איך מישהו בכלל יכול לדעת מזה.

 

 1. 64 אחוזים מרוכשי צעצועי המין משתמשים בדילדו ו / או ברצועות.

 

 1. שלוש רכישות צעצועי המין הפופולריות ביותר הן, לפי הסדר, ויברטורים, דילדו וחומרי סיכה.

 

 1. חברי הלהקה "סטילי דן" קראו לעצמם על פי סטרפ-און שהופיע ברומן מאת וויליאם ס. בורוז בשם Naked Lunch. 

 

 1. בהפסקות, מכירות צעצועי המין עולות. כולנו עשויים להיות עניים וחסרי עבודה, אבל בשביל אורגזמות וסקס אין גבול להוצאות.

 

 1. אתם יכולים לקנות דילדו כדי לשמור על האפר של אהוב שנפטר כחלק מתיבת זיכרון של 21 גרם. לא יודעים עדיין אם המאהב המת טוב יותר במיטה עכשיו מאשר שהיה בחיים.

 

סיכום

בני אדם זקוקים לחשמל לצורך הנאה מהחיים. רבים (רובנו) רוצים הנאה מינית. זה אמור להפתיע שאפילו עמים קדומים מצאו דרכים לספק את עצמם, אבל זה לא. בימינו, יש דילדואים די מורכבים עם עיצובים, חומרים, טקסטורות ותכונות שונות. אבל אפילו חברות ותרבויות עם טכנולוגיה וחומרים מוגבלים יודעות שאם הוא מספיק ארוך, עבה, ומרגיש טוב, סביר להניח שאפשר להחדיר אותו לגוף שלנו.

 

חגגו את אהבתכם לדילדואים בכיף עם בני הזוג שלכם… שתפו את הטריוויה הזו, במיוחד עם כל מי שחושב שהנאה מינית היא איכשהו המצאה מודרנית. כל עוד בני האדם חיו, הם ניסו להנות מסקס – עם ובלי צעצועי מין.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר