יש לכם שאלה?
052-9597881

אם אי פעם הייתן במצב שבו בן זוגכן גמר קצת מהר מדי, אתן יודעות כמה זה יכול להחמיר. גם אם זה לא קורה באופן קבוע, זה יכול להרוג את מצב הרוח (במיוחד כשאתן עומדות להגיע לאורגזמה בעצמכן) וליצור שתיקה מביכה במשך מעשה האהבה.

 

למדו כיצד להמשיך את המסיבה עם חמשת הטיפים המובילים שלנו שיעזרו לכן להרגיש מרוצות גם אחרי שבן זוגכן גומר.

 

  1. החזירו אותו לעניינים עם משחק מקדים. אם בן הזוג שלכן הוא גבר, הוא יחווה תקופה שבמהלכה הוא לא יוכל להגיע לאורגזמה שוב. למרות שהוא עשוי להזדקק לדקה או שתיים כדי לחזור לעצמו מהבחינה הזו, הוא בהחלט יכול להשתמש באזורים אחרים בגופו כדי לעורר אתכן. בקשו ממנו לנשק את צווארכן או לשחק עם הדגדגן שלכן, או את שניהם.

 

  1. אל תפחדו להשתמש בחומר סיכה. זה חשוב במיוחד אם בדרך כלל לוקח לכן הרבה זמן לגמור מאשר לבן הזוג. זה לא אומר שאתן כבר לא בעניין שלו אם אתן לא מספיק רטובות לסיבוב השני. אנו ממליצים להחזיק חומר סיכה על בסיס מים במגירת הלילה בכל עת.

 

  1. אל תחששו להשתמש בצעצועי מין. אין צורך להתבייש בצרכים שלכן. תנו לבן הזוג שלכן לענג אתכן אחרי שהוא גמר על ידי גירוי הדגדגן שלכן או באמצעות חדירה. ראו הוזהרתן: אולי גם אתן לא תחזיקו מעמד זמן רב עם הרטט העוצמתי והמהירויות המרובות של הויברטורים. יש סיבה טובה מספיק לכך שהם קיימים.

 

  1. שחררו את המורה הפנימית שלכן. זה עלול להרגיש לא טבעי לתת הוראות אם מעולם לא עשיתן זאת לפני כן, אבל אין דבר חם יותר מאישה שיודעת מה היא רוצה. התחילו בלומר לבן הזוג שלכן בדיוק מה אתן צריכות שהוא יעשה לאחר שגמר. זה יכול להיות פשוט כמו להורות לו לתפוס את הויברטור ולענג אתכן עימו.

 

  1. סיימו את העבודה עם מין אוראלי. אם בן הזוג שלכן אוהב מין אוראלי, זה הזמן להזכיר לו כמה הוא נהדר בזה לקראת ביצוע העבודה. אם לעיתים קרובות הוא זקוק לזמן רב להתאוששות, בקשו מבן הזוג שלכן להשקיע בויברטור איכותי שיכול לחקות מין אוראלי. ההנאה שלכן חשובה לא פחות.

 

החל מאביזרי מין לדגדגן ועד דילדואים, לנו יש את המוצרים שאתן אוהבות כדי להבטיח את שביעות רצונכן המינית. ומכיוון שמין עם בן הזוג תמיד צריך להיות דו כיווני, אל תהססו לקנות יחד את הצעצועים שאתן צריכות כדי לסיים ביחד או לבד.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר