יש לכם שאלה?
052-9597881

להיות בעלים של אביזרי סקס זה כמו להחזיק מקרר מצויד היטב, זה בעצם משהו שכולם צריכים שיהיה להם. כשזה מגיע לדיבורים על סקס, אנו עושים זאת באופן גלוי עם חברינו. אנחנו מדברים על עם מי אנחנו עושים את זה, איך אנחנו עושים את זה, ובאיזו תדירות אנחנו עושים את זה.

 

אבל יש היבט מרכזי בחיי המין שלנו, שאנחנו לא תמיד שמים לב אליו מספיק, ואנחנו לא מדברים רק על דילוג כלאחר יד על בדיקת הבריאות המינית – אנחנו מדברים על צעצועי מין. צעצועי מין הם פנטסטיים. צעצועי מין זה דבר נהדר. צעצועי מין הם מדהימים. למעשה, כל מבוגר צריך להיות הבעלים הגאה של צעצוע מין.

 

עם הפופולריות של תוכניות כמו "סקס והעיר הגדולה" וספרים כמו "חמישים גוונים של אפור", צעצועי מין הפכו לחלק מהתרבות הפופולרית. הם הפכו לנורמליים ונגישים יותר לקהל שאולי לא שקל להשתמש בהם קודם. בל נשכח כמה קל לעשות קניות מקוונות של צעצועי מין באופן דיסקרטי בימינו.

 

השימוש באביזרי מין הוא אינו דבר חדש, והשימוש המתועד הראשון בהם נעשה ביוון העתיקה. ובכל זאת, אפילו בשנת 2020, אנו עדיין לא רואים צעצועי מין אצל כל הקמעונאים הגדולים, אלא רק בחנויות סקס מתמחות. בלוגרית הסקס Girl On The Net שמה לב שלמרות הפתיחות הגוברת של החברה כלפי דיבורים על סקס ואוננות, העסקים האלה לא אומצו במלואם. למרבה האירוניה, המקומות היחידים שנראים יותר רגרסיביים בכל הקשור לסקס הם עסקים ופלטפורמות גדולים. אז בדיוק כשהחברה מתחילה להתגבר על הטאבו סביב יחסי מין, עסקים מפעילים אותו שוב. סקס הוא חלק לא פחות חשוב כמו אוכל ושתייה. אתם יכולים לקנות גאדג'טים לבישול מפוארים, אז למה שלא תקנו גם את הויברטור האחרון שיצא? אמנם לא נראה סביר שתוכלו לרכוש ויברטור חדש באותה חנות יחד עם הגרביים האהובים עליכם, אך בהחלט תוכלו לנצל מקומות אחרים שיעזרו לכם לבחור צעצוע לצרכים ולרצונותיכם. אבל השימוש בצעצוע מין אינו נוגע רק למשהו חדש, זהו כלי חיוני כשמדובר בללמוד יותר על גופכם.

 

אין דרך טובה יותר ללמוד על מה שמדליק אתכם, גורם לכם להרגיש טוב, וחשוב מכך, מביא אתכם לאורגזמה מאשר לבלות זמן עם צעצוע לבחירתכם. אצל גברים, מחקרים מראים כי אוננות מורידה את הסיכון לחלות בסרטן הערמונית, ואצל נשים זה יכול להקל על כאבי גוף וכאבי מחזור. בנוסף, זה מאפשר לכם לישון נהדר.

 

לאביזרי המין יש יתרונות רבים כאשר הדברים קצת משעממים בזוגיות. הם יכולים להפוך את הדברים לקצת יותר מרגשים. לפעמים זה לא מסתדר וזה מצחיק, וכך נוצרת חוויה טובה. אבל למרות כל החיוביות של צעצועי מין, עדיין יש טאבו סביב השימוש בהם שמונע מאיתנו לדבר על זה בגלוי.

 

מה שכן, עדיין קיימת סטיגמה הקשורה לאוננות עם סוגיות ייחודיות לגברים ונשים כאחד. Girl On The Net מדברת על כך עוד יותר: בדרך כלל האוננות נתפסת כדבר 'גברי' … והגישה הזו עדיין קיימת: שגברים מאוננים מתוך הכרח וזה דבר ששייך רק למועדון שלהם. אז כשמדובר באביזרי מין, צעצועים לנשים יכולים להימכר כ"חושניים" או "מעצימים" מכיוון שמיניות נשית אינה נתפסת כדבר 'הכרחי' באותו אופן שבו מיניות גברית נתפסת. אבל צעצועי מין לגברים? הם רואים אותם כמפחידים, מיותרים או גסים. אלה שטויות גמורות כמובן.

 

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם טאבו היא לדבר על שימוש באביזרי מין בצורה גלויה יותר עם בני זוג או עם חברינו. רק על ידי דיון בהעדפותינו המיניות אנו יכולים לחזק את זה שמדובר בהתנהגות רגילה, וגם להשיג אורגזמות נהדרות יותר. אז קדימה, ותיהנו.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר