יש לכם שאלה?
052-9597881

יש הרבה יותר בסאדו ושליטה מאשר רק מעצורים ופקודות. האם ידעתם שצילומים עזים צריכים להיות אחריהם לאחר הטיפול? אמנם אצלנו תוכלו למצוא צעצועים לשולטים ונשלטים כאחד, אך אנו רוצים להבטיח שיהיה לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לענות על הצרכים הרגשיים של בן / בת הזוג שלכם.

 

מה זה טיפול לאחר סאדו ושליטה?

טיפול לאחר סאדו ושליטה מתייחס ל"ירידה" לאחר מפגש כזה שבו מתייחסים לצרכים הרגשיים והפיזיים של בני הזוג. בעוד שזוגות מסוימים מעדיפים לחיות אורח חיים דומיננטי / כנוע 24/7, אחרים מגבילים את המשחק בקפידה לחדר השינה ודורשים תשומת לב לפני שהם חוזרים ל"עולם האמיתי". ככל שהסצנה אינטנסיבית יותר, כך הטיפול חשוב יותר לאחר הסשן של השליטה.

 

טיפול לאחר סאדו ושליטה יכול להיות להתרפק, להתנשק או לדבר על מה שקרה למעין "כיול נפשי". זה גם יכול להיות אכילת חטיפים, שתיית מים או מתיחות להתאוששות גופנית. רק אתם יודעים מה אתם צריכים, בין אם אתם שולטים או נשלטים (כן, גם האחרון צריך אהבה), ולכן חשוב לתקשר.

 

תרגול לאחר טיפול

צעצועי מין של עולם הסאדו ושליטה הם מבוא נפלא לזמן המשחק, והשימוש בהם לעתים קרובות יקבע איזה סוג של טיפול תבקשו / תספקו. ראו את התרחישים הבאים כהשראה לטיפול לאחר סשן השליטה.

 

  1. קשרו את בן הזוג הנשלט שלך עם מערכת הריסון למיטה. לאחר שגיריתם וייסרתם אותם בעזרת הידיים, הפה וחלקי הגוף האחרים, שחררו את בן זוגכם בעדינות וכסו אותו בנשיקות עדינות. למרות שרצועות הניילון והוולקרו רכות מספיק כדי למנוע פציעות, תוכלו לנסות לעסות רגליים וקרסוליים, זרועות ופרקי כף היד לצורך טיפול קשוב מאוד.

 

  1. שימוש במערכת אימונים של Ball Gag היא דרך בטוחה ועדינה להקל על סצינות אינטנסיביות יותר של משחקי כוח. בין אם אתם משתיקים את אהובכם עם הכדור הקטן ביותר או הגדול ביותר, הטיפול לאחר הסאדו ושליטה צריך לכלול דיון על איך זה הרגיש לפני, במהלך ואחרי הסשן. אל תשכחו לקבוע תנועה בטוחה שתתפוס את מקומה של המילה הבטוחה כמו שלוש לחיצות שמשמעותן "עצור".

 

  1. משחק אלקטרו יכול להיראות מאיים בהתחלה, אך Zeus Arcana Electro Vibe Wand מבטיח שסשן הסאדו ושליטה שלכם יהיה בטוח וסקסי. שניכם יכולים להנות מהצעצוע העוצמתי הזה בעיסוי עדין. הוסיפו שמני עיסוי חושניים כדי לספק ניגודיות יפה בין גירוי חד למגע מרגיע. שימו לב שמשחק אלקטרו עלול לגרום ל"נפילת משנה" – הופעת דיכאון לאחר שיטפון פתאומי של אנדורפינים עקב אקט אינטנסיבי.

 

אל תשכחו להחזיק פריטי עזרה ראשונה בסיסיים ושפע של תמיכה רגשית. לקבלת רעיונות נוספים למשחק, עיינו באוסף צעצועי השליטה שלנו. בטיחות, תקשורת והסכמה הופכות את שותפות הסאדו ושליטה שלכם למוצלחת.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר