יש לכם שאלה?
052-9597881

אם מסתכלים על מין אנאלי בתבנית מחשבתית, אפשר להבין שעדיין מדובר בטאבו קטן. עם זאת, נראה כי סקס אנאלי יכול רק להוסיף לחיי המין שלכם. הוא צומח בפופולריות שלו בעיקר בקרב זוגות מתחת לגיל 45. סקר לאומי מצא כי 36% מהנשים ו-44% מהגברים דיווחו כי קיימו יחסי מין אנאליים עם בן זוג מהמין השני לפחות פעם בחייהם.

ההשערה היא כי אורגזמות אנאליות ואורגזמות נרתיק הן דומות (אותה תנועת אגן קצבית, גירוי חלקי גוף שונים), ועם מחקרים בתחום הסקס שנמצאים בעלייה, קל להבין מדוע אנשים רבים כל כך מעוניינים לחקור את המשחק האנאלי.

עם זאת, עבור חלק, משחק/מין אנאלי עדיין נתפס כמפחיד מעט. הרבה אנשים חוששים מהכאב, וחלק אף חוו אותו בעבר עקב אי הכנה מספקת. לכל אחד יש סיפור אחר, כך שקצת קשה להבין מה זה מה וכמתחילים זה יכול לגרום לכם להירתע מאוד. לאור זאת, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על משחק אנאלי!

איך זה מרגיש?

אתם יכולים להרגיש כל סנטימטר מכל מה שתבחרו להחדיר לעצמכם. קראו לזה עומס חושי, זה יכול להיות קצת אינטנסיבי, ולכן עדיף לקחת את הזמן. אם אתם מרגישים כאב, עצרו וזכרו את ארבעת הטיפים הבאים:

1. התחילו לאט והיו רגועים

עם משחק אנאלי, אין צורך למהר. התחילו בקטן עם אצבע במהלך אוננות. ואז לאט לאט התקדמו והכניסו צעצועים לפני שאתם נותנים לאדם אחר לחדור. אחרי הכל, חדירה אנאלית היא לא רק פין או דילדו, אלא אתם יכולים להשתמש בפלאגים אנאליים.

זה יהיה הכי טוב אם אתם תהיו רגועים ותעשו את זה לאט. דמיינו לעצמכם קצב מתאים במוחכם ובפועל האטו אותו בלפחות חצי. סקס אנאלי תמיד חייב להיות בהדרגה, אפילו לאנשים מנוסים. אז קחו את הזמן, קחו נשימה עמוקה, וברגע שנוח לכם, אולי אז תוכלו להגביר את המהירות. תנו לגוף שלכם להגיד לכם מה מרגיש טוב.

2. חומר סיכה הוא החבר הכי טוב שלכם

שלא כמו הנרתיק, פי הטבעת אינו משמן את עצמו, לכן הקפידו להשתמש בסוג של חומר סיכה. אל תתביישו להמשיך להוסיף תוך כדי. חיכוך הוא האויב שלכם, אז כדי למזער את הסיכויים לכאב, וודאו שאתם טובעים בחומר סיכה.

3. קחו בחשבון שעלולות להתרחש תאונות

בשל אופי הפעילות, תאונות צפויות לקרות, אך בתוך החום והאקסטזה, לא סביר שלאנשים יהיה אכפת יותר מדי. מגיע זמן שבו אתם חייבים לקבל את זה שקצת צואה תהיה מעורבת במשחק האנאלי, גם אם אתם שוטפים או משתמשים בחוקן. סקס הוא ממילא לא הפעילות הסטרילית ביותר, אז אל תדאגו.

4. התנוחה שאתם בוחרים משנה

לא כל תנוחות המין נוצרות שוות, לכן הקפידו לבחור אחת שנוחה לשניכם. הפופולרית ביותר בנוגע למין אנאלי היא תנוחת הדוגיסטייל. עם זאת, אל תהססו להתנסות ולראות מה עובד בשבילכם.

אם אתם עוסקים במשחק אנאלי ללא בן זוג, התנוחה שתבחרו עדיין תהיה חשובה. יש אנשים שאוהבים לשכב על הצד עם רגל אחת מורמת, בעוד שאחרים מעדיפים להיות על הגב. אל תפחדו להתנסות!

חקרו ותהנו

אתם אף פעם לא יודעים איך זה יהיה עד שניסיתם את זה. משחק אנאלי יכול להיות לא נוח, אבל לעולם לא צריך להיות כואב. אם הוא כן, עליכם לעצור את מה שאתם עושים. זה בסדר לחשוש, אבל עם הכנה נפשית ופיזית כאחד, זה אמור להיות בסדר. טוב לזכור כי גם יחסי מין בנרתיק עלולים להכאיב ללא אמצעים נאותים, אז הרגישו בטוחים!

מבצעים קיימים באתר