יש לכם שאלה?
052-9597881

ברגעים הטובים ביותר המין הוא הכל בסופו של דבר והכי טוב מבין כל מפגשים אנושיים. יחסי מין יכולים להיות גם ממש מגושמים. עם זאת, אין צורך לדאוג, כולנו חווים מעט מבוכה, מטרד בשלב מסוים.

להלן 7 הדברים הרגילים לחלוטין שיכולים לקרות בזמן קיום יחסי מין.

יובש

נשים רבות חוות יובש בנרתיק בשלב זה או אחר. למעשה, בערך 1/3 מהנשים הצעירות חוות יובש שעלול לגרום לגירוי במהלך קיום יחסי המין. המומחים מציעים משחק מקדים ארוך יותר (וגם ויברטורים!)

"הרגע"

יש נקודה במהלך קיום יחסי המין כאשר נשים חוות את "הרגע" בו הן יודעות בדיוק כיצד שאר המעשה יסתדר להן – טוב, רע ומכוער. לעתים קרובות נשים פותחות מפגש מיני במצב של "ניטרליות מינית" והן די אינטואיטיביות כשמדובר בסיכוי שלהן להגיע לאורגזמה.

תחושת פיפי

עמדות מסוימות, במיוחד אלה המעוררות את ה- G-Spot, יכולות להותיר אותך מרגישה שאת צריכה להשתין. אל תפחדי, כנראה שלא תעשי זאת, אך את עלולה לחוות שפיכה נשית. אם אינך חווה בריחת שתן בשעה אחרת, סביר להניח שלא תעשי במהלך סקס.

קולות

66% מהנשים נאנקות במהלך קיום יחסי המין כדי להאיץ את שיא בן זוגן, ואילו 87% אמרו שהן השמיעו רעש כדי להעלות את ביטחונן העצמי של בנות זוגן. יש נשים שצריכות להיות קולניות כדי להגיע לאורגזמה בעוד שהן רועשות כלפי אחרות עוזרות להן להשיג את מבוקשן במיטה.

רעש בין הסדינים

גזים בנרתיק אינם זהים לגז עובר, למרות שלצערנו זה נשמע אותו דבר. דחיפה נלהבת יכולה לפעמים ללכוד אוויר בתעלת הנרתיק והתוצאה לא תמיד נשמעת נעימה אך אין שום נזק או צורך במבוכה – זה קורה לטובתנו!

הסחת דעת

לנשים יכולות להיות הרבה דברים בראש שלהם בכל זמן נתון. בחום של הרגע, זה יכול להסיח את דעתן ולגרוע מהחוויה הכוללת. לעתים קרובות נשים מכות את עצמן על מחשבותיהן של 9 עד 5 שמתגנבות למוח חדר השינה שלהן, אך לעיתים הן בלתי נמנעות. לבזבז יותר זמן בחיבור לפני שתעסוק בכדי לנקות את מחשבותיך עשוי לעשות פלאים.

כאב הראש המיני

כאבי ראש של המין הם בדרך כלל כאב עמום ומתמשך בראש שבונה ככל שמתלהבים יותר מינית. במקרים נדירים יותר זה יכול להיות פרץ כאב פתאומי ואחריו אורגזמה. לרוב אין מה לדאוג אך אם הם הופכים לתכופים יותר ויותר גשו לבדיקה אצל ספק שירותי הבריאות שלך.

סקס יכול להיות מביך – אנחנו משמיעים רעשים מוזרים, אנו דופקים ראשים, לפעמים אנו מתכווצים כשבן הזוג שלנו מתנדנד אבל זה בסדר. אם רק תצחקו על זה ותיהנו מעצמכם, סקס יהיה החלק האהוב עליכם ביום.

מבצעים קיימים באתר