יש לכם שאלה?
052-9597881

אם החלטתם לקנות ויברטור שיגביר את העניינים בחדר השינה שלכם, אז עשיתם החלטה חכמה. במציאות, כשאתם רוכשים לעצמכם ויברטור, או שאתם נהנים מאחד כזה עם בן / בת הזוג שלכם, זה בדרך כלל יכול להוביל ליותר סקס בקשר ביניכם.

 

רוב הנשים סבורות שאורגזמות גוזלות זמן ואנרגיה גם כאשר הן חשות תשוקה מינית, ולכן ויברטורים יכולים להוות עזרה גדולה. לפעמים אתם יכולים להיתקל ביובש בנרתיק, כך שתצטרכו להשתמש בחומר סיכה. אז, איזה סוג חומר סיכה יהפוך את השימוש בויברטור למהנה יותר? הבה נבחן לעומק אילו סוגים של חומרי סיכה זמינים וכיצד הם יגדילו את העונג בשימוש בויברטור שלכם.

 

סוגים שונים של חומרי סיכה:

 

חומרי סיכה טבעיים על בסיס מים 

חומרי סיכה מסוג זה הם היפואלרגניים. הם גם מאוזנים ברמת ה-PH שלהם מה שהופך אותם לידידותיים יותר לגוף האישה והם גם לא יגרמו לזיהומים. יש מגוון של חומרי סיכה טבעיים זמינים עבורכם.

 

חומרי סיכה מחממים

אלה כמעט תמיד על בסיס מים (לעיתים נדירות על בסיס סיליקון ולעולם לא על בסיס שמן). הקפידו לקרוא את מפרט המוצר מכיוון שאתם קרוב לוודאי תרצו חומר סיכה מחמם על בסיס מים לשימוש עם ויברטור. נוזלים אלו מתחממים עם השימוש בהם.

 

חומרי סיכה בטעמים

חומרי סיכה בטעמים על בסיס מים תמיד יכולים להחיות קצת את הסקס עם עצמכם או עם בן / בת הזוג. הקפידו לשטוף היטב את הויברטור לאחר השימוש בחומרי סיכה אלו מכיוון שהם בטעמים, ולכן הם בדרך כלל יכילו ממתיקים העלולים לגרום לזיהום בפות.

 

חומרי סיכה מבוססי סיליקון

אין להשתמש בחומרי סיכה מבוססי סיליקון עם צעצועים, לכן אל תשקלו אותם אפילו למשחק בויברטור. ניתן להשתמש בהם רק עם קונדומים.

 

חומרי סיכה על בסיס שמן

ממש כמו עם חומרי סיכה מבוססי סיליקון, אסור להשתמש בחומרי סיכה על בסיס שמן עם צעצועים. אין להשתמש בהם גם עם קונדומים.

 

חנות צעצועים למבוגרים בלבד

בחנות שלנו אנו עוסקים בשיפור וחיזוק חיי המין של הלקוחות שלנו. כפי שאתם יכולים לראות, יש לא מעט אפשרויות שונות כשמדובר בחומרי סיכה. הקפידו לבחור חומר סיכה על בסיס מים לצורך שימוש בויברטור שלכם ובאביזרי מין אחרים. כל חומר סיכה על בסיס מים שתבחרו לזמן האינטימי המיוחד שלכם עם הויברטור לבד או עם בן / בת הזוג, השימוש בויברטור יהפוך להיות דרך מהנה ליצור קשר עמוק יותר וליהנות מאורגזמות נהדרות.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר