יש לכם שאלה?
052-9597881

מה המשמעות של המילה "ארוגני"?

המונח "ארוגני" מקורו במילה היוונית 'ארוס' (אהבה) ו'גנוס' (ייצור). כלומר, דבר ה"מעורר תחושה אירוטית או תשוקה מינית".

אזור ארוגני הוא אזור בגוף בעל רגישות מוגברת ויכולת לייצר תגובה מינית בעת גירוי, כולל הרפיה, עוררות ואורגזמה. האזורים הארוגניים רגישים במיוחד בשל הכמות הגדולה של קצות העצבים המצויים בהם.

איפה נמצאים האזורים הארוגניים בגוף?

האזורים הארוגניים הברורים ביותר כוללים את הפטמות, הדגדגן, נקודת ה-G אצל נשים ואיבר המין והאשכים אצל גברים, אם כי יש המון אזורים חושניים אחרים הנוטים להישכח. המשיכו לקרוא כדי לגלות היכן הם נמצאים ומהם הטיפים הטובים ביותר כדי לעורר אזורים רגישים אלה.

1. הצוואר

תהיתם פעם מדוע נשיקות בצוואר מרגישות טוב כל כך טוב? בעורף ובגב הצוואר יש שפע של קצות עצבים שיעזרו לכם להיכנס למצב הרוח. על ידי הרצת קצות האצבעות מעלה ומטה על צוואר האהוב שלכם בזמן נשיקות תעיר את החושים שלהם.

2. ירכיים פנימיות

לפני שבני הזוג שלכם מתקדמים הלאה, הם יכולים לנשק את הירכיים הפנימיות שלכם. הירכיים הן למעשה הרבה יותר רגישות ממה שבטח הייתם חושבים והן עמוסות בקצות עצבים רגישים שמייצרים את אותן תחושות טובות.

3. אוזניים

כן נכון, אפילו האוזניים שלכם הן אזור ארוגני אבל לעתים קרובות מתעלמים מהן. הן אולי לא נראות סקסיות, אבל הן מאוד רגישות בגלל הקולטנים החושיים שלהם שיכולים להוביל לתחושות מדהימות כשבני הזוג שלכם מנשקים או נושכים אותן בעדינות.

4. בטן

האזור שמעל האגן שלכם ארוגני מאוד. בנוסף לכך הוא קרוב לפות, מה שיכול להיות מרגש מאוד עבור חלק מהנשים כשהן מגורות.

5. ידיים

הידיים הן חלק חושני מאוד בגוף למרות שאולי לא נחשוב עליהן בצורה כזו. קצות האצבעות שלנו מלאים בקצות עצבים כך שגם מגע קטן בלבד יכול לייצר גל שלם של תחושות. כדי לשלב את זה גם במהלך יחסי המין, לטפו את בני הזוג שלכם בעדינות עם אצבעותיכם מדי פעם.

6. שפתיים

השפתיים שלנו תמיד יהיו אחד האזורים הארוגניים החמים ביותר. הן למעשה מכילות פי 100 יותר קצות עצבים מאשר מה שיש בקצות האצבעות שלנו. מגע קל ביותר יכול להוביל לשטף של הורמונים שגורמים לנו להרגיש טוב, מאושרים ורגועים.

טיפ חשוב – כדי להגביר את האזורים הרגישים הללו עוד יותר, נסו להשתמש בצעצועי מין מעל אזורים ארוגניים מסוימים כדי לדגדג את קצות העצבים הרגישים שלכם עוד יותר.

מבצעים קיימים באתר