מציצה טובה היא לא רק חוויה מדהימה עבור בן הזוג שלך, אלא היא יכולה להיות מעצימה לחלוטין גם עבורך. וכמו כל דבר במין, אין דרך נכונה או לא נכונה כשמדובר במין אוראלי לגבר. עם זאת, ישנם כמה טריקים שנוכל ללמד אותך כדי שבן הזוג שלך יוכל להנות ממציצה מושלמת.

רוצה לתת לו מציצה מדהימה שהוא לא ישכח? בין אם זו פעם ראשונה שלך, ובין אם מה שמעניין אותך זה חיפוש אחר רעיונות חדשים איך לפלפל קצת את העניינים, הנה חמשת הטיפים שלנו למין אוראלי נהדר:

1. אין מה לחשוב על זה יותר מדי

במקום לדאוג כל הזמן אם המציצה שלך נכונה או לא, עדיף להירגע.

אנחנו מרגישים הכי בנוח כשאנו רגועים. כתוצאה מכך, גם בן הזוג ירגיש בנוח.

עדיף לעשות את זה בביטחון, מפני שהוא בטח הולך לאהוב את העובדה שמישהו בכלל נמצא שם למטה. אז חשוב לזכור – להיות בשליטה, להנות ולהרגע.

טיפ בונוס: פשוט תמשיכו לדבר

אם  הטכניקה לא נותנת לך ביטחון או אם הוא לא נהנה מהמציצה, חשוב לדבר עם בן הזוג שלך ולקבל משוב. זה יכול להועיל מאוד. לא צריך לפחד לשאול מה הוא אוהב או לא אוהב, ממה הוא נהנה וממה הוא לא כל כך נהנה.

2. לאט זה סקסי

כדאי לזכור שהמציצות הטובות ביותר לא הסתיימו במהירות. אין מה למהר, כדאי להתחיל לאט. כן, שמירה על קצב קבוע עם הפה שלך יכולה להצטבר לאורגזמה מדהימה, אבל אין צורך לנדנד את הראש בלי סוף מעלה ומטה.

התחלה איטית לא רק תיתן לך זמן להתאקלם ולמצוא קצב מעשי, אלא גם להפוך את המציצה לחושנית יותר, לגרום לה להימשך זמן רב יותר ולהפוך את החוויה כולה לבלתי נשכחת.

טיפ בונוס: לשנות את העומק

אנחנו לא אומרים לצלול פנימה עם גרון עמוק, אבל למה לא לשחק עם עומק. אפשר להחליף בין מציצה שטחית (עם קצה איבר מינו רק בין שפתיך), לבין מציצה עמוקה יותר. כדאי להתחיל עם מציצה רדודה, ואז לעבור לשילוב של רדודה ועמוקה ברגע שבנית את הביטחון העצמי שלך.

3. להשתמש בידיים

לא לשכוח להשתמש בידיים. כן, זה נקרא מציצה, ואמורים להשתמש בפה, אבל למה לא להשתמש גם בידיים שלך? בטח, יש מה לומר על מציצה ללא ידיים, אבל למה לבזבז את האצבעות המגוונות והמיומנות שלך במהלך המציצה?

אפשר לשחק בעדינות באשכים שלו, להעביר את האצבעות במעלה ירכיו הפנימיות, או לצבוט את פטמותיו (אם זה הקטע שלו).

טיפ בונוס: בשתי ידיים

המחשבה להעמיק יכולה להיות די מרתיעה. אם זה לא הקטע שלך, אפשר להחזיק את בסיס הפין שלו ביד ולהזיז אותו מעלה ומטה בזמן שהוא בפה שלך. זה יכול לעזור לתת את התחושה של כניסה לעומק מבלי להפוך את זה ללא נוח עבורך.

4. לא להתמקד רק באיבר המין

מציצה טובה יכולה להיות שימושית בכל חלקי הפה באזורים ארוגניים רבים ושונים.

אנו יודעים שראש הפין הוא אחד האזורים הרגישים ביותר, ולכן כדאי לבלות שם לא מעט זמן. אבל, אין צורך להזניח את נקודות ההנאה האחרות שלו. מדוע לא לנסות ללקק ולמצוץ בעדינות את האשכים וירכיו הפנימיות?

טיפ בונוס: לצאת לסיור המלא

לפני שבכלל מתחילים למצוץ את איבר המין, אפשר לחקור את גופו בפה תחילה, לנשק בעדינות את בטנו וירכיו לפני שמניחים סוף סוף לשפתיים לגעת בקצה איבר מינו. ההצטברות והמתח אמורים להכניס אותו באמת לאווירה.

ברגע שיורדים למציצה, אפשר ללקק את כל אורך איבר מינו עם הלשון. אם מתחשק לך, יצירת קשר עין בזמן המעשה יכולה להיות סקסית מאוד!

5. וודאו שאתם נהנים מזה!

בבקשה, תהנו! אם מישהו מכם לא נהנה מהחוויה, זה ללא ספק ישפיע על ההנאה של שניכם.  כדאי לדעת מה כל צד מרגיש ולשאול ממה הוא נהנה.

טיפ בונוס: קחו הפסקה

אל דאגה, עצירה להפסקה לא חייבת להרוס את הרגע. אפשר להוסיף התרגשות על ידי נשיקה, שימוש בידיים קצת, או אפילו לנסות לגעת בעצמך – בסופו של דבר שניכם נהנים.

מומלץ לשתות מעט מים כדי לשמור על לחות הפה שלך. לא רק שזה מקל עליך ומבטיח הפסקות קבועות, אלא שהשינוי בטמפרטורה יכול להרגיש נהדר על איבר מינו ולפתוח אותו לעולם של תחושות חדשות.

 

זה הכל. אלה היו חמשת הטיפים המובילים שלנו (ו-5 בונוסים) למציצה מדהימה. עכשיו נשאר לכם רק לתרגל!

לחצו כאן לאביזרי המין שלנו.