יש לכם שאלה?
052-9597881

חיי מין טובים הם מעולים לרווחתכם הכללית. יש להם מספר יתרונות, משיפור איכות השינה ועד להקלה על חרדות, אז מדוע כל כך הרבה אנשים מתקשים לטפח את חיי המין שלהם?

סקס נתפס לרוב כנושא טאבו. במציאות, חיפוש אחר חיי מין מספקים הוא נורמלי, וההבנה של בריאותכם המינית יכולה לעזור לכם לנהל חיים מאושרים יותר. אם אתם עדיין מתוחים מדי מכדי להתחיל את המסע המיני שלכם, אל תדאגו כי יש כמה דרכים פשוטות שיכולות לעזור לכם לכבוש את חיי המין שלכם.

הבנת המיניות שלכם

לעתים קרובות, הפעולה הגופנית של יחסי מין נראית כמו ההיבט החשוב ביותר במסע הבריאות המינית שלכם, אולם הבנת המיניות שלכם חשובה לא פחות. המיניות שלכם לא נקבעת לפי האנשים שאתם מקיימים יחסי מין עימם, אלא על ידי האופן שבו אתם מזדהים. מכיוון שמיניות יכולה לבוא בצורות רבות ושונות, הבנת המיניות שלכם תעזור לכם להרגיש בטוחים יותר ונינוחים יותר עם עצמכם, מה שיתורגם מאוחר יותר לחדר המיטות.

זה יכול להיות מסובך לנווט ולהבין היטב את המיניות שלכם. אם אתם אנשים שזקוקים לתוויות כדי להבין את עצמם או כאלה שלא בוחרים כלל בתוויות, זכרו שהבחירה היא לגמרי שלכם. אין דרך נכונה או לא נכונה להזדהות, אז אל תמהרו להיכנס לתהליך הזה. קחו את הזמן למחקר באמצעות ספרים, סרטים או חוויות של אנשים אחרים. זה יכול להיות תהליך קשה, אך הוא יועיל לכם ולבריאותכם הנפשית בטווח הארוך.

תרגול של אהבה עצמית

לאהוב את עצמכם נשמע מספיק פשוט, אבל עבור רבים זה המקום שבו הם מתקשים יותר מכל. אהבה עצמית היא היכולת להעריך לא רק את האישיות שלכם, אלא גם את הגוף שלכם. אהבה עצמית עוזרת להוציא אתכם ממצב של חוסר ביטחון וסיפוק עצמי שעשויים למנוע מכם להיות האני הכי טוב וחושני שלכם. כדי להתגבר על הספק העצמי שלכם ולהפיק תועלת מחיי מין בריאים, עליכם להכיר את עצמכם ואת גופכם.

השלב הראשון בהרגשת ביטחון עצמי גבוה יותר עם עצמכם הוא להכיר את גופכם ואת מה שמדליק אתכם. הבנת ההנאה המינית יכולה להרגיש מביכה, אך עליכם לסמוך על התהליך. התחילו פשוט על ידי נגיעה בעצמכם, וראו כיצד אתם מגיבים לגירוי מיני. אם אתם מתקשים להגיע לאורגזמה, שלבו ויברטור בהנאה עצמית תוך כדי אוננות. שימוש בוויברטור יעזור לכם להתמקד בצרכים ובהנאה שלכם ללא לחץ נוסף של רצונותיו של מישהו אחר. ללא קשר לאופן שבו אתם מתרגלים אהבה עצמית, ברגע שתשלטו בה, תראו שינוי בביטחון וביכולות המיניות שלכם.

דונו בחוסר הביטחון שלכם

לכולנו יש חוסר ביטחון, וכשאתם מוסיפים סקס לתערובת, חוסר הביטחון שלכם מגיע למקסימום. קשה להרגיש את העצמי הכי סקסי שלכם כשאתם נאבקים בדימוי העצמי או בחוסר ביטחון אחר שקשור לחדר השינה – אבל אל תיתנו לזה למנוע מכם להנות מעצמכם ומבני הזוג שלכם. זכרו, מרבית מחוסר הביטחון נובע מציפיות שלמדתם ממגזינים, פורנו ומוצרים אחרים. אתם חושבים שגופכם צריך לזוז או להיראות בצורה מסוימת, אבל במציאות, סקס הוא מה שאתם רוצים שיהיה, אז אל תרגישו נבוכים.

תקשורת היא חלק חיוני במסע המיני שלכם, אז דברו עם בני הזוג שלכם על מה שגורם לכם להרגיש חרדה. זה יוצר מרחב בטוח שבו אתם יכולים לדון בחוסר ביטחון או כיצד להפוך את יחסי המין לחוויה טובה יותר עבור שני הצדדים. חוסר ביטחון הוא נורמלי, אז אל תתנו לו לשלוט בחיי המין שלכם.

שתפו את בני הזוג שלכם

עכשיו כששלטתם בזמנכם לבד, הגיע הזמן להכיר לבני הזוג את כל מה שלמדתם! התחילו על ידי שימוש בהיפותטיות כדי לעזור להתעניין בבני הזוג שלכם. שימוש בהיפותטיות יעזור להם לדמיין ולהבין בבירור מה אתם רוצים.

אתם יכולים אפילו לבקש לצאת עם בני הזוג לקניות של צעצועי מין כדי לבנות את המתח המיני. שילובם בכיף יפתח שיחה על מה שמרגיש לכם הכי טוב וגם ימדוד את מה ששניכם מוכנים לנסות. אוננות הדדית היא גם דרך מהנה ומועילה לשנות את היומיום תוך כדי התנסות אחד עם השני. שילוב בני הזוג במאמצים המיניים שלכם יקרב את שניכם ויוסיף קצת חיים לחדר השינה.

סקס צריך להיות מהנה, בלי קשר לכמה אנשים מעורבים או אם זה רק אתם. סקס גם מועיל ביותר לבריאות הנפשית והפיזית שלכם, אז אל תפעילו לחץ רב מדי על עצמכם כדי להיות מושלמים בזה, וזכרו שגם אתם צריכים ליהנות!

מבצעים קיימים באתר