דייט ראשון. די במילים בלבד בכדי להכות פחד בלבם של מנוסים בעולם הדייטים אפילו. למה? כי לא תמיד קל לצאת עם לדייטים!

שיחה עם אדם זר, שיתוף דברים על עצמך והקשבה לדברים שהאחר אומר יכול להיות מרתיע. לעזאזל, במצבים מסוימים זה יכול להיות אסון.

אבל אם אתה אדם חיובי בכל הקשור לדייטים, חשוב לבוא מוכנים. לא רק רגשית, מנטלית ופיזית, על ידי לבוש או ריח נעים, אלא גם עם משהו קצת אחר: ויברטור. האם כל דייט ראשון שאתה יוצא אליו יביא לכך שהויברטור ייעשה שימוש בסוף הלילה עם בן זוג? לא. אבל זה גם לא אומר שהוא לא ישמש בסוף כל דייט ראשון על ידי מישהו.

זו הסיבה שכדאי לשקול ברצינות להביא ויברטור לדייט ראשון.

אתה אף פעם לא יודע לאן הלילה ייקח אותך.

בטח, זה יכול להיות דייט עם אדם שאתה לעולם לא רוצה לראות שוב, או שזה יכול להיות פנטסטי במקום זאת. הכימיה עשויה לעלות באש, הצחוק יכול להיות ללא הפסקה, ואולי אפילו יהיה הרגע הזה שבו אתה מסתכל אחד על השני ומסכים שהגיע הזמן ללכת למקום הרבה פחות ציבורי והרבה יותר נעים. אם במקרה זה המצב, אתה רוצה איתך צעצוע מין – וגם קונדומים ואולי גם חומר סיכה.

הפעם הראשונה יכולה לפעמים להיות מביכה.

חברה אמרה לי פעם שכל פעם ראשונה שהיא מקיימת יחסי מין עם בחור, זה היה רע – עד שהתחילה להביא איתה ויברטור. כפי שהיא הסבירה, זה לא היה סתם שובר קרח גדול בכל פעם שהיא שלפה אותו מהתיק שלה, אלא הציעה תחושה של הקלה גם לה וגם לבן זוגה החדש. למרות שכולנו שמענו סיפורים על כך שהפעם הראשונה שבה זוג מקיים יחסי מין זה היה מדהים, בטוח להניח שהאנשים האלה הם אנומליות שלמות ומוחלטות, או אולי אין להם מושג מה זה סקס מדהים. סקס נהדר מגיע עם הזמן והיכרות עם גופו של אדם אחר; ללמוד מה עובד ולא עובד בשבילם. אם יש לך ויברטור כחלק מהמשוואה בפעם הראשונה אתה מקבל את השיחה הזו מוקדם יותר מכמה זוגות. זה גם דבר בטוח שהאישה תגיע לאורגזמה – עוזר לסגור את הפער האורגזמה הארור ההוא – והגבר יכול לחוש פחות לחץ כי, בואו נהיה כנים, צעצועי מין הם למעשה עזרה. כולנו יכולים להשתמש ביד עוזרת.

זה מעצים.

במשך מאות שנים, נשים לא רק נלחמו על מנת להיראות כשוות לגברים, אלא שבמקרים מסוימים להיראות כאנושיות עם רצונות מיניים. אבל לפני שאשחזר את המאות האחרונות, הרשה לי להגיע לעניין: סוף סוף הגיע הזמן שלנו ביחס למיניות הנשית. לדעת מה אתה רוצה ומה אתה לא רוצה זה עדות לבעלות על המיניות שלך – ומשהו שכולם, לא משנה איך הם יזהו, צריכים לחבק.

זה מקנה לך הנאה ערכית.

שמע, אינך צריך להיות נהנתן, עירום באיזה אי באיזה מקום כדי להבין שההנאה היא חלק מאוד חשוב מהטבע האנושי. לא רק הנאה מינית, אלא כל הנאה. אנשים המעריכים הנאה נוטים להיות נדיבים כשמדובר בשיתוף ההנאה הזו. פירוש הדבר הוא שאם אתה מביא ויברטור לדייט ראשון, בסוף הלילה, שניכם תרוויחו להשתמש בו בדרכים רבות יותר מאשר אחת.