יש לכם שאלה?
052-9597881

במבט ראשון, אתם עשויים לחשוב שיש דרך אחת להשתמש בפלאשלייט. להכניס את הפין, לדחוף, לגמור. מאוחר יותר, לשטוף ולחזור על הכל מההתחלה, נכון?

 

אז לא.

 

יש למעשה דרכים רבות להשתמש בפלאשלייט. עם מעט יצירתיות ונכונות לחשוב מחוץ לקופסה, תוכלו לקבל כמה תחושות שונות ממשחק אחד בלבד. לא יודעים מאיפה להתחיל? אל תדאגו. גברים ברחבי העולם סללו עבורכם את הדרך. הפות אולי מזויפת, אבל האורגזמה לא תהיה. הנה המדריך שלכם לשימוש בפלאשלייט באופן יצירתי.

 

  1. טריק הנעל

במקום לאונן ולהשתמש בידיים שלכם, שחררו אותן על ידי הנחת הכיס בתוך נעל – כאשר הקצה שניתן לחדירה פונה כלפי חוץ. דחפו את הצעצוע לתוך הנעל ככל שתוכלו והניח אותה על משטח ישר. כל נעל תעבוד אם כי נעל נמוכה (כמו אולסטאר) יכולה לחקות את תחושת התנוחה המיסיונרית.

 

  1. אוננות הדדית

האם אי פעם אוננתם בזמן שבן הזוג שלכם עשה את אותו הדבר? אל תזלזלו בזה; זו יכולה להיות דרך סקסית באמת לבנות מתח לפני שאתם מקיימים יחסי מין אחד עם השני. זו גם הזדמנות נהדרת ללמוד מה האחר אוהב דרך התבוננות (נקודות בונוס להימנעות מה"דיבורים" האיומים על מה שמדליק ומכבה אתכם). השתמשו בפלאשלייט שלכם בעוד שבן הזוג שלכם משתמש בצעצועים שלו. אל תשכחו את הדיבורים המלוכלכים ואת קשר העין.

 

  1. יד מושטת לעזרה

באופן דומה, בקשו מבן זוגכם להשתמש בפלאשלייט שלכם עליו. אם בן הזוג שלכם הוא אישה, זו דרך נהדרת בשבילה לשלוט ולשלול מכם את הדבר האמיתי (כל כך לוהט אם אתם משחקים משחקי כוח). זה גם שינוי מבורך מהתנועות הרגילות שהתרגלתם אליהם. רוב הסיכויים שהוא או היא לא מתכוונים לענג אתכם באותה דרך שאתם מענגים את עצמכם מבחינת קצב ועוצמה.

 

  1. נסו כיס פות שזז בעצמו

אמנם זו בהחלט הגדרה מורחבת, אך פלאשלייט עם תנועה מאפשר לכם לשחרר את הידיים ומספק גישה מכובדת יותר בהשוואה, למשל, לטריק הנעליים. אתם יכולים לבחור בתנוחה מיסיונרית, דוגיסטייל או בבוקרת ולחוות את הכיס כפי שהתכוון אלוהים … עם מינימום עבודה והיציבות שמגיעה מבסיס יציב. זה הכי קרוב שיש למין ממשי עם אישה.

 

  1. טריק המזרן

אם אינכם מעוניינים להוציא 100 דולר ומעלה על פלאשלייט שזז בעצמו, אתם עדיין יכולים להגיע לאורגזמה על ידי חיבור כיס הפות בין המזרן שלכם לקפיץ של הקופסה מתחת. אם אינכם משתמשים בקופסה, אתם תמיד יכולים לעטוף את הצעצוע במגבת או בחולצה ולהניח אותו בין כריות. אתם עלולים להיתקל בניסוי וטעייה בפעמיים ראשונות, אבל זה בהחלט שווה את המאמץ.

 

  1. ללא עור

אל תדאגו לשבור את פלאשלייט – הוא עמיד יותר ממה שאתם חושבים. אם אתם מאוננים רק עם הנרתיק המצורף, אתם מפסידים את התחושות שאתם יכולים לקבל מהקצה ההפוך. כל שעליכם לעשות הוא להסיר את השרוול מהמארז, ולמתוח אותו מעל איבר המין שלכם כדי להרגיש את כל המרקמים כשאתם מזיזים אותו פנימה והחוצה. השתמשו בשתי הידיים כדי להוסיף לחץ.

 

פלאשלייט הוא אחד מצעצועי המין הגבריים המגוונים ביותר שיש כיום בשוק. הוא ממשיך לקבל ביקורות נלהבות על עמידותו, מחירו והעיצוב האמיתי שלו. אם אתם מרגישים משועממים מהכיס שלכם, נסו לשלב שיטה חדשה בסשן הסולו שלכם או קנו צעצוע אחר. כאשר סקס אמיתי אינו אופציה בלהט הרגע, אתם תשמחו שהשקעתם בכך.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר